تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۹:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 70999

آلبوم موسیقی متن فیلم سینمایی «وقتی برگشتم»، تازه‌ترین اثر وحید موسائیان به‌زودی وارد بازار می‌شود.

به گزارش  سینماسینما، منوچهر آزادی – مدیر موسسه ناشر این اثر – گفت: همزمان با اکران فیلم سینمایی «وقتی برگشتم»، آلبوم موسیقی متن فیلم که از ساخته‌های فریدون شهبازیان – رهبر ارکستر ملی ایران – است منتشر و روانه بازار می‌شود.

او ادامه داد: در این آلبوم علاوه بر موسیقی متن فیلم «وقتی برگشتم»، موسیقی متن فیلم‌های «فرزند چهارم» و «گلچهره» که هر سه از ساخته‌های فریدون شهبازیان هستند، گنجانده وعرضه می‌شوند.

آزادی ادامه داد : پیش از این، ما سایر آثار فریدون شهبازیان را هم در نشر موسیقی نی‌داوود منتشر و عرضه کرده بودیم که با استقبال خوبی همراه شده است.

آزادی افزود :این آلبوم به‌صورت اینترنتی و فیزیکی در داخل و خارج از کشور عرضه می‌شود و تلاش داریم همزمان با اکران سراسری فیلم و یا حتی پیش از زمان اکران، آلبوم موسیقی را به بازار عرضه کنیم.

فیلم «وقتی برگشتم…» به کارگردانی  وحید موسائیان  وبا حضور رضا کیانیان، افشین هاشمی، لادن مستوفی، بیتا فرهی، رعنا آزادی‌ور، سروش صحت، منظر لشگری، امید روحانی، حسین محب اهری، نورالدین جوادیان، سحر آربین و با حضور احترام برومند، در ایران، دبی و پاریس فیلمبرداری شده است.

قرارداد اکران فیلم «وقتی برگشتم» با گروه سینمایی کوروش ثبت شده است و به‌زودی اکران آن آغاز  می‌شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها