تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 100182

دانشگاه IE مادرید با مشارکت دانشگاه تهران فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی IESFF را منتشر کرد.

به گزارش سینماسینما، فراخوان جشنواره دانشجویی IESFF با تمرکز بر مهارت داستان‌گویی و با رویکرد ویژگی‌های فردی و تجربیات شخصی فیلم‌سازان و با هدف اتصال تجربیات انسان‌های متفاوت به یکدیگر منتشر شده است.

این جشنواره با هدف ایجاد ارتباطی برای داستان گویی در سرتاسر جهان، اتصال دنیای کسب و کار و هنر و کشف و معرفی استعدادهای جوان در سه بخش فیلم کوتاه با موضوع آزاد، فیلم کوتاه موضوعی و همچنین فیلم کوتاه اسپانیایی زبان آثار هنرمندان دانشجو را از سراسر جهان دریافت خواهد کرد.

رویکرد بخش موضوعی در فراخوان این جشنواره با عنوان «داستان من، دنیای من» ذکر شده و همچنین در بخش ویژه‌ای علاوه بر سه بخش اصلی، کلیپ‌های تبلیغات یک دقیقه‌ای نیز دریافت خواهد کرد.

مهلت ثبت نام و ارسال آثار به نخستین جشنواره IESFF اسپانیا ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۷ بوده و بهمن ماه ۱۳۹۷ به عنوان زمان برگزاری جشنواره در این فراخوان آمده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به بخش ثبت‌نام در آدرس filmfreeway.com/iesff رجوع کرده و نسبت به ارسال اثر خود اقدام کنند.

همچنین متقاضیان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین این جشنواره به وبسایت iesff.com مراجعه نمایند.

نخستین جشنواره بین المللی IESFF در بهمن ماه سال جاری با مشارکت دانشگاه IE اسپانیا و معاونت فرهنگی دانشگاه تهران و به دبیری شاهین جوادی نژاد برگزار خواهد شد.

منبع: هنرآنلاین

 

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها