تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 25913

حسن فتحیپنجمین شماره ماهنامه «پاراگراف» مقارن با دهم شهریور و پنجاه و هشتمین زادروز حسن فتحی منتشر شد.

به گزارش سینماسینما، در این شماره از «پاراگراف»، علاوه بر گفت‌و‌گوی مفصل با حسن فتحی درباره زندگی و آثارش، گفته‌ها و ناگفته‌هایی از علی نصیریان و علیرضا قربانی درباره خالق«شهرزاد» آمده است.
ماهنامه هنرهای نمایشی «پاراگراف» که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی(سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در پنجمین شماره‌اش به سراغ حسن فتحی رفته است.

علاوه بر این، یادداشت‌هایی از: ناصر ملک مطیعی، سوسن شریعتی، یونس شکرخواه، شهرام جعفری‌نژاد، علیرضا رضاداد، علی معلم، مهدی سلطانی، محمد رحمانیان، فرهاد توحیدی، رضا درستکار، رامتین شهبازی، نغمه ثمینی، ایرج رامین‌فر، اسماعیل عفیفه، حسین یاری، آتنه فقیه نصیری، فردین خلعتبری، افشین یداللهی، علیرضا کاظمی‌پور، نگار اسکندرفر، محمود پاک‌نیت و عباس غفاری در پنجمین شماره «پاراگراف»، منتشر شده است.
عکس‌های کمتر دیده شده و یا دیده نشده‌ از زندگی شخصی و حرفه‌ای حسن فتحی، از دیگر بخش‌های این شماره از «پاراگراف» است.
صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه «پاراگراف»، بهاره برهانی و سردبیر آن، محمدرسول صادقی است. پنجمین شماره این ماهنامه، در ۱۰۴ صفحه گلاسه و تمام رنگی، با قیمت ۶ هزار تومان از هم ‌اکنون در کیوسک‌های مطبوعاتی منتخب تهران و شهرکتاب‌ها و کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور در دسترس علاقمندان است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها