تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 87997
روزنامه جوان نوشت: رفتار‌های این روز‌های مهناز افشار، بازیگر سینمای ایران نشان می‌دهد امر بر وی مشتبه شده و فرض را بر این گرفته که می‌شود هم برای عناصری از میان دشمنان ملت ایران ابراز موفقیت کرد و هم در سطحی بالا از سینمای ایران فعالیت داشت.

مهناز افشار در شبکه اجتماعی توئیتر تولد احمد باطبی را تبریک گفته و نوشته «الهی شاد باشی» یعنی خانم افشار نمی‌دانند تنها راهی که منجر به شادی باطبی می‌شود تحریم بیشتر ملت ایران است. اینکه علاقه قلبی سلبریتی سینمای ایران به دشمن ملت ایران دقیقاً از کجا ناشی می‌شود سؤال مهمی است. احمد باطبی یکی از اصلی‌ترین عناصر فعال دو دهه اخیر ضد منافع ملت ایران بوده است. مروری بر عملکرد‌های ضد ملی باطبی یک سیاهه پروپیمان از انواع خیانت‌ها را نشان می‌دهد که از آخرین آنها می‌توان به درخواست رسمی از دونالد ترامپ برای تشدید تحریم‌ها علیه ملت ایران یاد کرد.

احمد باطبی یکی از همان ۳۰ عضو گروه‌های ضدانقلاب است که با روی کار آمدن دونالد ترامپ در نامه‌ای به رئیس‌جمهور منتخب امریکا، از وی خواسته‌اند ضمن تجدید نظر در توافق هسته‌ای، تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند.

در متن انگلیسی که احتمالاً از شدت شرمندگی از رسوایی در نسخه فارسی حذف شده بود، نویسندگان مدعی می‌شوند جمهوری اسلامی ایران با حمایت از گروه‌هایی مثل حماس و حزب‌الله «موجب کشته‌شدن هزاران سرباز شجاع! امریکایی» شده است.

در نامه کذایی به دونالد ترامپ برای تحریم بیشتر ملت ایران آمده بود: «در خلال رقابت‌های انتخاباتی، ما و میلیون‌ها ایرانی، دیدگاه‌های صریح شما در اعتراض به توافق اتمی رئیس‌جمهور اوباما با حاکمان جمهوری اسلامی ایران را دنبال می‌کردیم و امیدواریم با انتخاب شما، رئیس‌جمهور منتخب و کنگره ایالات متحده برای نخستین بار فرصت بیابند که پیامدهای بین‌المللی و منطقه‌ای آن توافق فاجعه‌بار را همان‌طور که به رأی‌دهندگان وعده داده‌اند بدون ملاحظه و پرده‌پوشی بررسی کنند.»

کسی که برای تشدید تحریم ملت ایران به ترامپ نامه می‌نویسد به طور قطع یک وطن‌فروش است اما نام کسی که برای چنین شخص وطن‌فروشی پیام تبریک فرستاده و آرزوی شادکامی می‌کند را باید چه چیزی گذاشت؟

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها