تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 82911

الن بارکین بازیگر زن سریال «قلمرو حیوانات» از تری گیلیام به خاطر اظهار نظر منفی درباره جنبش زنان هالیوود با عنوان «من هم همینطور»، انتقاد کرد.

به گزارش سینماسینما، الن بارکین یک روز پس از آن که تری گیلیام جنبش «من هم همینطور» را با قانون تبهکاران مقایسه کرد، یک توییت رمزدار را منتشر نمود.

روز شنبه ۱۷ مارس بازیگر سریال «قلمرو حیوانات» در صفحه توییترش نوشت: «هرگز تنها در یک آسانسور با تری گیلیام سوار نشوید». او پس از این که یکی از دنبال کننده هایش نیز شکلک یک شخص نگران را برای این توییت فرستاد با جمله «دوست من، تو متوجه شدی»، واکنش نشان داد.

این اظهار نظر یک روز پس از آن صورت گرفت که تری گیلیام کارگردان «برادران گریم» در مصاحبه اش جنبش «من هم همینطور» را که زنان بسیاری با ادعای سوءاستفاده مردان هالیوود از آن ها به آن پیوسته اند، «احمقانه» خواند.

گیلیام در مصاحبه اخیرش بیان کرد که دیگر درک و فهمی وجود ندارد و به نظر می رسد مردم از اینکه بگویند واقعا به چه چیز فکر می کنند، می ترسند.

وی گفت: شبیه زمانی شده است که تبهکاران قدرت را کاملا در دست می گیرند، آن ها مشعل های شان را روشن کرده اند و به سمت قلعه فرانکشتاین می روند تا آن جا را بسوزانند.

کارگردان «برزیل» همینطور درباره هاروی واینستین که به سوءاستفاده از بیش از ۶۰ زن متهم شده است گفت: زنانی که با وی ملاقات داشتند همگی بالغ بوده اند و می دانستند چه کاری انجام می دهند.

او گفت که ما درباره افراد بالغ با جاه طلبی های بسیار حرف می زنیم.

بارکین در ادامه توییت هایش در مورد این صحبت ها نیز نوشت که این مصاحبه موجب شده حالش به هم بخورد و کارگردان «۱۲ میمون» را آخرین مردی دانست که از جنبشی که به دفاع از حقوق زنان می پردازد، انتقاد می کند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها