تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 107461

بهرنگ علوی بازیگر «معمای شاه» که پس از سه سال دوری با سریال «بر سر دوراهی» به تلویزیون بر می‌گردد، معتقد است که در تلویزیون باب شده که همه دنبال کار راحت هستند و هر بازیگری که در نقشی جواب می گیرد، برای نقش های مشابه پیشنهاد دریافت می کند.

به گزارش سینماسینما، بهرنگ علوی با بیان اینکه نوستالژی بازها با سریال «بر سر دوراهی» ارتباط برقرار می‌کنند، درباره حضور دوباره در تلویزیون و بازی در این سریال گفت: از آخرین سریالی که در تلویزیون داشتم سه سال می‌گذرد. آخرین بار «هشت و نیم دقیقه» را با آقای شهرام شاه حسینی کار کردم و بازخورد بسیار خوبی از مردم گرفتم. در این چند سال هم سریال‌های مختلفی از کارگردانان بنام به من پیشنهاد شده بود، اما من منتظر فرصت بهتر، مناسب‌تر و متفاوت‌تری از نقش قبلی ام بودم.

او افزود: اصولاً به ویژه در تلویزیون باب شده که دنبال کار راحت هستند و هر بازیگری در نقشی جواب می‌گیرد، برای نقش‌های مشابه پیشنهاد دریافت می‌کند. متأسفانه فرصت رنگ آمیزی مختلف از بازیگر در کاراکترهای متفاوت در تلویزیون کمتر پیش می‌آید. به هر صورت امسال هم چند سریال به من پیشنهاد شده بود که شرایط مناسبی نداشت تا اینکه برای این کار دعوت شدم و در جلسه اولی که با آقای عنقا و توفیقی گپ زدم تصمیم گرفتم همکاری را بپذیرم.

بازیگر «دربند» ادامه داد: من با حامد عنقا تجربه سریال «نردبام آسمان» را داشتم که کار تاریخی سختی بود، متن بسیار جذابی هم داشت و من دوست داشتم همکاری ام با آقای عنقا را تکرار کنم. با بهرنگ توفیقی هم دوست بودم اما فرصت همکاری پیش نیامده بود و حالا ترکیب این دو، باعث شد بدون تعارف بگویم به خاطر اعتمادی که به آنها داشتم، چشم بسته سر این کار بیایم. همچنین دوست داشتم سریال نوروزی را هم تجربه کنم و سرانجام همکاری شکل گرفت.

علوی درباره نقش خود در سریال نوروزی «بر سر دوراهی» اظهار کرد: «بر سر دوراهی» شخصیت حامد را محور قرار داده و او نقطه پرگار تمام سریال است. چیزی که برای من جذاب بود نوع رفاقتی است که بیشتر در زندگی‌های سنتی می‌دیدیم تا اینکه در شرایط فعلی شاهد آنها باشیم. سینا هم یک رفیق و کاراکتری شیرین، رفیق باز و جوانمرد است که نمی‌دانم در آخر چه اتفاقی برای او می‌افتد اما مثل همیشه امیدوارم و دعا می‌کنم مثل همه نقش‌هایی که بازی می‌کنم چه منفی و چه مثبت، او هم عاقبت بخیر شود و من جواب اعتمادم به نویسندگان را بگیرم.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها