تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 64993
روزنامه کیهان نوشت:

در حالی که سالهاست ساختار شلخته و غیرحرفه‌ای جشن خانه سینما، آن را رنج می‌دهد، در همان مراحل اولیه نوزدهمین دوره خود با معضل بسیار جدی مواجه شد، چنانچه بعضی کارشناسان سینمایی، لیست نامزدهای جشن را حاوی گاف‌های مهم و یا سوتی‌هایی خواندند که ا ستاندارد بودن مراسم یاد شده را بیش از هر زمان دیگری زیر علامت سؤال می‌برد!

مهم‌ترین این گاف‌ها، حضور فیلم‌هایی در زمره نامزدهای بهترین فیلم است که در رشته‌های اصلی دیگر نظیر بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه نامزد نشده اند! چگونه امکان دارد فیلمی که در دو رشته اصلی یعنی کارگردانی و فیلمنامه حتی در میان ۵ فیلم هم جای نداشته، بتواند در میان برگزیدگان بهترین فیلم قرار بگیرد؟!

به خصوص که دو فیلم از میان نامزدهای بهترین فیلم حتی در میان نامزدهای رشته‌های اصلی فنی هم حضور ندارند!!! این درحالی است که گاف‌های دیگر مانند قرار گرفتن همه بازیگران اصلی فیلم «ماجرای نیمروز» به عنوان نامزدهای نقش مکمل! یا نامزدی فیلم «زاپاس» برای بهترین طراحی لباس!! و یا تفاوت ۷۵ درصدی نامزدهای بهترین صداگذاری با کاندیداهای بهترین صدابرداری!از دیگر سوتی‌های فهرست نامزدهای جشن خانه سینما بود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها