تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 12852

رضا کیانیان در یادداشتی که در اینستاگرام خود منتشر خود منتشر کرده از شرکت هواپیمایی آسمان انتقاد کرده است .

به گزارش سینماسینما،کیانیان در یادداشت خود نوشته :پنج شنبه شب به شیراز پرواز داشتم تا جمعه صبح در برنامه تلویزیونی خوشاشیراز حرف بزنم.
پرواز ساعت ۲۲:۴۵ و با هواپیمایی آسمان بود. چند ساعت پیش از پرواز پیامکى آمد که پرواز با یک ساعت تأخیر در ساعت۲۳:۴۵ خواهد بود! من خوشحال شدم که خبر داده اند؛ یعنی برای مسافر احترام قایل شدند. خب دیرتر به سمت فرودگاه حرکت کردم. در راه بودم که پیامک دوم آمد که پرواز باز هم تأخیر دارد و هواپیما ساعت ۱:۳۰ بامداد خواهد پرید! و این بار اصلاً خوشحال نشدم، چون تأخیر هم حد و مرز دارد. من باید حدود ۲ ساعت در فرودگاه منتظر می نشستم، و عاقبت حدود ساعت ۳ صبح به شیراز می رسیدم و تا به هتل برسم و به اتاق ساعت ۴ صبح مى شد و تا کارهای شخصی ام را انجام دهم و…!!!
بنابراین، چه موقع مى توانستم بخوابم و چه موقع باید از خواب بیدار مى شدم؟! و صبح با چشمان قرمز و خواب آلود در برنامه چه می کردم و چه می توانستم بگویم!؟
در فرودگاه منتظر بودم و به همین مسائل فکر می کردم؛ خواب آلود و پکر! که اعلام شد مسافران پرواز آسمان به کانتر شماره فلان مراجعه کنند و فیش پذیرایی دریافت کنند!
من که نرفتم، اما دیدم کسانى که رفتند با یک بسته پلاستیکى برگشتند! از همان ها که در خود هواپیما می دهند؛ یعنی همانی را که قرار بود در هواپیما بدهند ، اینجا دادند! شبیه اغذیه رایگان در مدارس قدیم !
و دیگر هیچ.
بعداً از بر و بچه های فرودگاه شنیدم که قرار بوده پرواز از شیراز برود ساری و بعد برگردد تهران و ما را ببرد شیراز! نزدیک تهران ، اعلام می کنند که هوای ساری مناسب نیست و هواپیما در تهران می نشیند. مسافران قبول نمی کنند که پیاده شوند ! و یک ساعتی از هواپیما خارج نمی شوند. چون تهران کاری نداشتند! و تازه اگر پیاده می شدند چگونه و با چه وسیله ای این موقع شب بروند ساری؟؟؟ خلاصه بعد از دعواها و بگو مگو ها، هشتاد نفرپیاده می شوند و بقیه را به شیراز برمی گردانند.
خب این ها را می فهمم! و نمی خواهم وارد دعوای مسافران ساری و هواپیمایی آسمان بشوم، ولی در مورد خودم که می توانم حرف بزنم!
هواپیمایی آسمان می توانست برای اینکه ما را آن همه منتظر نگذارد تا زمان از دست ندهیم ،هواپیمای دیگرى جایگزین کند!
می توانست از یک شرکت هواپیمایی دیگر بخواهد تا ما را به شیراز برساند!
ولی هیچ کدام از این کارها را نکرد!
چون برای مدیریتش مهم نبوده که مسافران چه خواهند کشید! چون مدیریتش متوجه نبوده که وقت مسافران ارزش دارد. چون اصلا معتقد نبوده وقت ارزش دارد . چون ما عادت کردیم و بلد نیستیم از حقوق اجتماعی مان دفاع کنیم. چون سال هاست یاد گرفته ایم همین است که هست!
چون رقابتی وجود ندارد که ما مسافران بتوانیم بین این شرکت و یک شرکت دیگر انتخابی داشته باشیم و زمانی که یک شرکت به ما احترام نگذاشت با شرکت دیگری پرواز کنیم و این یکی را ادب کنیم!
من می گویم اگر شرکت آسمان هیچ کدام از کارهای بالا را نتوانست انجام دهد، دست کم می توانست یکی از مدیرانش را بفرستد و از ما عذرخواهی کند و قول بدهد دیگر چنین اتفاقی نخواهد افتاد!
مدیر آسمان ، هیچ کدام از این کارها را نکرد … و شرکت های هواپیمایی دیگر ایران هم چنین کارهایی نمی کنند، چون ما به همین عادت کردیم! و آن ها ضرورتی نمی بینند این خدمات را به مشتریانشان بدهند …

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها