تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۱:۳۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 113385

علیزاده طباطبایی وکیل محمدعلی نجفی در گفت و گو با شرق حرفهای جالبی زده است .

به گزارش سینماسینما، بخشهای مهم این مصاحبه به شرح زیر است:

ما به عنوان وکلای دکتر نجفی باید در صحنه حاضر می‌بودیم. به ما گفته ‌شده ‌بود بازسازی صحنه جرم ساعت چهار بعدازظهر انجام خواهد شد اما قبل از ساعت چهار به محل رسیدیم و متوجه شدیم که بازسازی صحنه جرم ساعتی قبل از زمانی بود که به ما گفتند. ما از رئیس قوه‌ قضائیه درخواست داریم تا برای رعایت قانون در این خصوص تذکر دهند.

او همچنین با انتقاد از فیلمی که صداوسیما از صحنه ورود نجفی به پلیس آگاهی پخش کرد، گفت: صداوسیما فیلمی پخش کرد که نشان می‌داد دکتر نجفی وارد دفتر رئیس پلیس می‌شود و همه به صف ایستاده و احترام می‌گذارند. این فیلم مربوط به زمانی است که نجفی شهردار بود و برای بازدید به پلیس آگاهی رفته‌ بود و صداوسیما آن را به جای لحظه بازداشت پخش کرد که جای تأسف دارد.

این موضوع باعث تخریب دکتر نجفی شد. ما خواستیم از خبرنگاری که این کار را کرده‌ بود شکایت کنیم اما دکتر نجفی قبول نکرد و گفت این خبرنگار انسان خوبی است و واقعیت‌ها کم‌کم رو می‌شود.

علیزاده‌طباطبایی گفت: ما به عنوان وکلای نجفی پیگیر پرونده هستیم و واقعیت‌ها را بیان خواهیم کرد. ما همچنین به دنبال دلجویی از خانواده مقتول نیز هستیم؛ البته هنوز آنها را پیدا نکرده‌ایم. ما به آنها تسلیت می‌گوییم و از اتفاقی که افتاده است، متأثر هستیم.

 

 

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها