تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 10571

شهر یاران بود و جای مهربانان این دیار…

نمایش و برپایی جلسه نقد و بررسی یک فیلم دارای مجوزهای قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهری با قدمت و سابقه دیرین تاریخی و فرهنگی، اقدامی شایسته در جهت پیشبرد و تعالی فرهنگ و هنر، و راهبردی پر زحمت و اما ارزشمند برای شکستن انحصاری این گونه جلسات در تهران است، و می تواند به ایجاد فضای مناسب فرهنگی در اقصی نقاط کشورمان و شناخت بیشتر مخاطبان و جوانان مستعد بیانجامد؛ و البته تضمینی برای همدلی های بیشتر و صیانت از آینده فرهنگی این سرزمین پهناور و عظیم بوجود آورد.

اما این روزها باز هم شاهد برخوردهای عاری از حقیقت مردمی، و تنگ نظری های غیر مسوولانه و خودسری های غیرقانونی در حوزه فرهنگ و سینمای ایران، از طرف عده‌ای معدود از افراد بوده ایم که زیبنده مردم این سرزمین و بالاخص شهر خوشنام مذکور نبوده است و نیست.

تهاجم و اهانت به میهمان، آن هم در شهر مهربانی های “سهراب” اهل کاشان!!!  باور کردنی نیست.

این تند خویی ها، برخوردهای قانونی می طلبد و حق تک به تک افراد این سرزمین و دغدغه مندان عرصه فرهنگ و هنر است؛ که همه ما می خواهیم مراجع قانونی بسادگی از کنار آن نگذرند!

از خدا جوییم توفیق ادب

شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. یاشار
    ۱۲, بهمن, ۱۳۹۴ ۶:۳۵ ق٫ظ

    البته بماند که خودشون هم میتونن یک عده رو اجیر کرده باشند . بهرحال انتخابات و اینجور چیزا . لطفا داستان نگید چون هیچ چیزی ثابت نمیشه

نظر شما


آخرین ها