تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 2496

بادیگاردفیلم‌برداری فیلم جدید ابراهیم حاتمی‌کیا به روزهای پایانی رسیده است و در عین سکوت خبری از سوی عوامل «بادیگارد»؛ جزئیات فیلم، قدم به قدم رسانه‌ای می‌شود.

 

فیلم سینمایی «بادیگارد» آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا به روزهای پایانی تصویربرداری خود نزدیک شده و با برنامه‌ریزی انجام شده تا یک هفته آینده به پایان می‌رسد.

عوامل تولید «بادیگارد» این روزها در اتوبانهای جنوبی شهر حوالی اتوبان امام علی(ع) مشغول کار هستند و صحنه‌های پایانی فیلم را تصویربرداری می‌کنند.

تا به امروز بازی بابک حمیدیان در این فیلم به پایان رسیده است و پرویز پرستویی و مریلا زارعی تا روز آخر کار در این کار بازی خواهند کرد.

با توجه به نزدیک شدن به سکانس‌های اصلی، تعقیب و گریز و نمایش صحنه‌های خطرناک انفجار گروه بدلکاری این فیلم بازی های خود را آغاز کردند و صحنه‌های پرتاب شدن از موتور و ماشین را در روزهای گذشته ضبط کرده‌اند.

قرار است صحنه‌های پایانی فیلمبرداری داستان «بادیگارد» که منجر به انفجار و رخ دادن حادثه‌ای برای بادیگارد دانشمند هسته‌ای می‌شود در چند روز آینده ضبط شود.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «بادیگارد» با ضبط سکانس های شبانه در ایام ماه مبارک رمضان آغاز و با ضبط سکانس های شبانه نیز به پایان خواهد رسید. در این فیلم حاتمی کیا مانند آثار قبلی خود از بازیگران مطرح برای نقش های کوتاه استفاده کرد و اکثر سکانس‌های آن در خیابان ها و جاده های اطراف تهران و در نظنز فیلم برداری شد. بخش هایی از فیلم  با هلی کوپتر فیلمبرداری شد.

فیلم سینمایی «بادیگارد» مضمونی اجتماعی دارد و همان طور که از نام آن مشخص است درباره محافظی شخصی می باشد. نقش محافظ شخصی را پرویز پرستویی بازی می کند و از یکی از شخصیت های مهم نظامی محافظت می کند اما با کمی تامل به این مهم پی می برد  که این شخصیت بیشتر به فکر منافع شخصی خود است. محافظ شخصی دچار تشکیک می شود و به همین دلیل محافظت از شخصیت مهم نظام را کنار می گذارد و از یکی از شخصیت های هسته ای محافظت می کند.

در این فیلم طبق آخرین لیست ارائه شده بازیگرانی چون  پرویز پرستویی، مریلا زارعی،بابک حمیدیان ، شیلا خداداد، فرهاد قائمیان، امیر آقایی،دکتر محمود عزیزی ، محمد حاتمی، پدرام شریفی، دیبا زاهدی،  افسانه ناصری، سید احسان امانی،کامران نجف‌زاده، امین میری،حمیدرضا سلیمانی، چنگیز ناروئی،سیامک سالاری و … با همراهی:پریوش نظریه هنرمند خردسال: کیمیا حسینی به ایفای نقش می پردازند.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها