تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 93366

مهتاب کرامتی به عنوان نقش اصلی زن مجموعه «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه انتخاب شد.

به گزارش سینماسینما، مهتاب کرامتی با حضور در مجموعه  «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی پیمان جعفری برای اولین بار ایفای نقش در شبکه نمایش خانگی را پذیرفت.

مهتاب کرامتی پیش از این ۲ بار در فیلم های سینمایی «آدم کش» و «عصر یخبندان» به عنوان نقش اصلی زن با بهرام رادان بازی داشته است و این بار نیز هر ۲ برای نخستین بار با «رقص روی شیشه» به شبکه نمایش خانگی خواهند آمد.

«رقص روی شیشه» مجموعه ای ۲۶ قسمتی است که فیلمنامه آن بر اساس طرحی از ابوالفضل کاهانی به قلم طلا معتضدی به نگارش درآمده و مهتاب کرامتی پس از بهرام رادان، امیر آقایی و میترا حجار دیگر بازیگری است که حضورش در این مجموعه قطعی شده است.

عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه کننده: پیمان جعفری، کارگردان: مهدی گلستانه، مجری طرح: مانترا فیلم تابا، سرمایه گذاران: مهرداد امیررضوانی، مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، صدابردار: امیر نوبخت، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهرچی، مدیر تولید: فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان عادل معصومیان، طراح لوگو: محمد روح الامین، عکاس: حبیب مجیدی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها