تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 144451

سرویس های استریم متمول اپل و نتفلیکس به دنبال خرید فیلم «زمانی برای مردن نیست» جدیدترین قسمت جیمز باند هستند.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، شرکت های اپل، نتفلیکس و دیگر سرویس های استریم احتمالا در پی خرید حق پخش فیلم «زمانی برای مردن نیست» جدیدترین فیلم جیمز باند که قرار است اواخر ماه آوریل سال آینده نمایش داده شود، هستند.

تاریخ اکران این فیلم چندین بار تا به امروز به تاخیر افتاده است. کمپانی MGM استودیوی تهیه کننده فیلم اعلام کرده به دلیل تاخیرهای ایجاد شده در اکران فیلم بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون دلار خسارت دیده است. در پی تاخیرهای ایجاد شده ناشی از همه گیری کرونا، کمپانی هایی از قیبل پارامونت و سونی از فروش فیلم های خود مانند «سگ تازی» و «سفر به آمریکا ۲» به سرویس های استریم ده ها میلیون دلار بدست آورده اند.

سخنگوی کمپانی MGM البته درباره فروش فیلم به سرویس های استریم گفت: ما درباره شایعات اظهار نظر نمی کنیم، این فیلم برای فروش نیست، اکران فیلم به منظور پاسداشت تجریه سینمارفتن تا آوریل ۲۰۲۱ به تاخیر افتاده است.

با وجود این صحبت ها، چندین شخص از استودیوهای رقیب گفته اند یک فروش احتمالی برای فیلم جدید جیمز باند در نظر گرفته شده است. گفته می شود استودیو MGM به دنبال یک قرارداد ۶۰۰ میلیون دلاری است؛ مبلغی که برای سرویس های استریمِ متقاضی فیلم خیلی گران است.

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها