تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 69964

شبکه نسیم در تدارک برنامه ای به تهیه کنندگی جواد فرحانی است که اکبر عبدی به عنوان مجری-بازیگر در آن حضور می‌یابد.

به گزارش سینماسینما، محمد احسانی مدیر شبکه نسیم از یک برنامه جدید در این شبکه خبر داد و گفت: برنامه ای داریم که با حضور اکبر عبدی و تهیه کنندگی جواد فرحانی به تولید می رسد که فعلا در حال صحبت و مذاکره هستیم.

او ادامه داد: تیم اتاق فکر این برنامه تشکیل شده است و ساختار به گونه ایست که آیتم های مختلف را شامل می شود و به نظرم برنامه جذابی خواهد شد.

مدیر شبکه نسیم درباره حضور اکبر عبدی در تلویزیون و شبکه نسیم توضیح داد: اکبر عبدی مجری-بازیگر این برنامه است، اما جزییات برنامه به مرور مشخص می شود.

به گفته او، اکبر عبدی از بازیگرانی است که اکثر مخاطبان هم در سینما و هم در تلویزیون با او خاطره دارند و تلاش شده است که از این نوستالژی ها بهره گرفته شود.

احسانی در ادامه درباره برنامه «هزارداستان» و گفتگوهای متفاوتی که با افرادی چون نصیریان در آن شکل گرفته است، عنوان کرد: سعی می کنیم مردم را که در هر حوزه ای حرفی برای گفتن دارند دعوت کنیم. علی نصیریان و محمود فرشچیان که در این مدت به برنامه آمدند مکمل هستند چون اصل این برنامه قصه های مردم است و به تناسب بحث، گفتگوهایی هم با این پیشکسوت ها طراحی شده که جزو افتخارات و مفاخر فرهنگی ما هستند.

او در پایان درباره بازگشت دورهمی و خندوانه و نظارت هایی که باید روی این برنامه های پرمخاطب صورت بگیرد توضیح داد: علی القاعده افرادی به برنامه ها می آیند که از قواعد آگاهی دارند. البته در بلندمدت ممکن است مشکلاتی برای هر برنامه ای پیش بیاید اما قطعا قاعده نیست. همانطور که می دانید برنامه هایی که در زمان طولانی پخش می شوند باید مخاطبان خود را نگه دارند و ممکن است خلاقیت هایی داشته باشند که برنامه افت نکند و خوشبختانه براساس نظرسنجی ها این برنامه ها بیننده قابل اعتنایی را جذب کرده بودند. درمجموع ما روی این برنامه ها نظارت داریم و ممکن است در مواردی مشکلاتی بوده باشد که سعی می کنیم آنها هم رفع شود.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها