تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۴:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 141400

قسمت پنجم از مجموعه سینمایی «جیغ» که قرار بود سال ۲۰۲۱ اکران شود، به دلیل نگرانی‌ها از شیوع کرونا با یک سال تاخیر روی پرده می‌رود.

به گزارش سینماسینما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اسکرین‌رنت، کمپانی فیلمسازی پارامونت در تغییراتی جدید در برنامه‌های خود، ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۲ (۲۴ دی ۱۴۰۰) را به عنوان تاریخ اکران قسمت پنجم مجموعه سینمایی جیغ (Scream) تعیین کرد. بنابراین علاقمندان به ژانر وحشت باید یک سال بیشتر برای تماشای این فیلم صبر کنند.

تاکنون چهار قسمت از فیلم جیغ به‌کارگردانی وس کریون تولید شده که قسمت اول در سال ۱۹۹۶، قسمت دوم در سال ۱۹۹۷، قسمت سوم در سال ۲۰۰۰ و قسمت چهارم در سال ۲۰۱۱ اکران شد. این چهار فیلم در مجموع ۶۰۸ میلیون دلار در گیشه‌های جهانی فروش کردند.

قسمت پنج از این فیلم ترسناک به کارگردانی مت بتینلی اولپین و تایلر گیلت سازندگان فیلم آماده باشی یا نه (Ready or Not) محصول سال ۲۰۱۹ و بازی کورتنی کاکس و دیوید آرکت ساخته می‌شود. نو کمبل هنرپیشه کانادایی نیز تمایل خود را برای حضور دوباره در نقش سیدنی پرسکات ابراز کرده است.

کمپانی پارامونت در جدول‌بندی جدید خود، همچنین تاریخ اکران فیلم چشمان مار (Snake Eyes) را از ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰ (۲ آبان ۱۳۹۹) به ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ (۳۰ مهر ۱۴۰۰) موکول کرد و قرار شد قسمت جدید فعالیت فراطبیعی (Paranormal activity) نیز به جای ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹)، چهارم مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) روی پرده برود.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها