تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18310
فیلم باهرکارگردان فیلم کوتاه «باهر» با اشاره به آغاز اکران این فیلم بیان کرد «باهر» بدون اصلاحیه روی پرده می رود.

به گزارش سینماسینما، حسن آخوندپور کارگردان فیلم کوتاه «باهر»  با اشاره به آغاز اکران این فیلم گفت: «باهر» از روز پنجشنبه ۲۷ خرداد ماه در سینماهای گروه «هنر و تجربه» اکران می شود و اولین نمایش آن در سانس ۱۷ خانه هنرمندان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در نظر داریم «باهر» را در سانس فوق العاده در پردیس سینمایی کورش نیز نمایش دهیم و برای اجرای این طرح با مدیران سینما کورش به توافق رسیده ایم. این فیلم هر روز با یک نمایش در پردیس کورش روی پرده می رود و در صورت استقبال مخاطب امکان افزایش سانس ها وجود دارد.

این کارگردان تاکید کرد: معمولا فیلم های کوتاه در «هنر و تجربه» در سانس هایی خاص و در کنار هم نمایش داده می شود، اما این برای اولین بار است که فیلم کوتاهی در این گروه توانسته است یک سانس جداگانه برای خود داشته باشد.

آخوندپور گفت: «باهر» بدون هیچ اصلاحیه ای روی پرده سینما می رود و امیدوارم بتواند در جذب مخاطب موفق باشد.

«باهر» که در بخش «کرنر» جشنواره فیلم کن در سال جاری به نمایش در آمد داستان زن جوانی است که گمان می برد همسرش با زن دیگری در ارتباط است. او برای دانستن حقیقت دست به اقداماتی می زند که در مسیر شک و تردید قرار می گیرد. ذهن او به واسطه اتفاقات رمز آلودی در گذشته و حال دچار توهم و بدبینی می شود و مرز بین خوشبختی و بدبختی را گم می کند. از طرفی این زن برای به دست آوردن حقیقت در هر مکانی به دنبال نشانه ها می گردد.

مهتاب کرامتی، مانی حقیقی، محیا دهقانی، فرزان نجفی و کوروش محمدخانی بازیگران اصلی این فیلم کوتاه هستند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

آخرین ها