تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۲:۳۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 141344

تازه‌ترین تجربه جهانی «پیمان معادی» از روز چهارشنبه (دوم سپتامبر/ ۱۲شهریور) در فرانسه به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش سینماسینما به نقل از وب‌سایت فرانسوی زبانِ  Allo ciné، این فیلم که «پلیس» ( Police) نام دارد، فوریه ۲۰۲۰ در بخش نمایش‌های ویژه هفتادمین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین در منظر دید اهالی سینما قرار گرفت.

داستان این فیلم فرانسوی که آن فونتن ساخته است، در پاریس می‌گذرد و ماجرای سه‌پلیس فرانسوی است که مأمور می‌شوند یک مهاجر تاجیکستانی  را به فرودگاه شارل دوگل برده تا او را به کشورش بازگردانند. در مسیر فرودگاه، یکی از پلیس‌ها متوجه می‌شود که اگر این مهاجر به کشورش بازگردانده شود، به احتمال زیاد به اعدام محکوم می‌شود و این سه‌پلیس با یک دوراهی اخلاقی مواجه می‌شوند.

نقش این سه‌پلیس را عمر سی، ویرجینی افیرا و گریگوری گادبوا بازی می‌کنند و پیمان معادی، ایفاگر نقش مهاجرِ تاجیک است.

این نقش متفاوت، ششمین حضور معادی در عرصه سینمای جهان است. او پیشتر به‌ترتیب در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹، در فیلم‌های «اردوگاه اشعه ایکس» به کارگردانی پیتر ستلر، «آخرین شوالیه‌ها» ساخته کازئواکی کیریا و «۱۳ ساعت: سربازان مخفی بنغازی» اثر مایکل بِی و «شش زیرزمینی» به کارگردانی مایکل بِی بازی کرد. همچنین او در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰، در دو سریال انگلیسی‌زبانِ «آن شب» ساخته ریچارد پرایس و «دنیای غرب» اثر  مشترک جاناتان نولان و لیزا جوی حضور داشت.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها