تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 17350

شهاب حسینیفیلم “ساکن طبقه وسط ” ساخته شهاب حسینی از چند روز دیگر مجددا در سینماها اکران خود را آغاز می‌کند.

به گزارش سینماسینما، این فیلم که در مهر و آبان سال ۹۳ در سینماها اکران شده بود، قرار است از ۱۶ خرداد بار دیگر در سینماهای گروه هنر و تجربه اکران شود.

تصمیم این گروه به دلیل موفقیت بی‌نظیر شهاب حسینی در جشنواره کن صورت گرفته و به نوعی تقدیر از این بازیگر سینما محسوب می‌شود.

“ساکن طبقه وسط ” اولین فیلم شهاب حسینی در مقام کارگردان است که در زمان اکران خود با بی‌مهری‌هایی مواجه شد و حالا گروه هنر وتجربه تصمیم گرفته این فیلم را در سینماهای گروه خود اکران کند.

به اعتقاد اعضای سیاست‌گذاری گروه هنر و تجربه، این ساخته شهاب حسینی فیلمی کاملا هنری و تجربی است که متاسفانه در زمان خود با بی‌مهری‌هایی مواجه شده است.

این فیلم به قلم دکتر محمد هادی کریمی به نگارش در آمده است. شهاب حسینی در “ساکن طبقه وسط” در ٣٨ نقش متفاوت بازی کرده است.

هنگامه قاضیانی، فرهاد اصلانی، محمد هادی کریمی، حسین یاری، حسین محجوب، ساره بیات، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، بهناز جعفری، کامبیز دیرباز، بهنوش بختیاری، امید روحانی، محمد علی شادمان، فخرالدین صدیق شریف، کیانوش گرامی، مانی کسراییان، سحر قریشی و فرید سماواتی از بازیگران این فیلم هستند. امیر سماوات تهیه‌کننده این فیلم سینمایی است.

فیلم داستان مردی را روایت می‌کند که با ورودش به یک ساختمان جدید، اتفاقات تازه‌ای در زندگی او رخ می‌دهد.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها