تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 63629

فیلم سینمایی «ماه در جنگل» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیامک شایقی با حضور عوامل فیلم و هنرمندان به نمایش درمی‌آید. به گزارش روابط عمومی فیلم سینمایی «ماه در جنگل»، روز چهارشنبه یکم شهریور ماه ۱۳۹۵ هم‌زمان با آغاز اکران عمومی این فیلم، مراسم اکران مردمی «ماه در جنگل» ساعت ۲۰:۳۰ در سینما آزادی تهران برگزار می‌شود.
«ماه در جنگل» نگاهی تازه و متفاوت است به داستان قدیمی و همیشگی نابودی طبیعت توسط زمین خواران و اشرار. قهرمان جوان این فیلم مسیری را طی می‌کند که به تدریج در برزخ مابین عشق و وظیفه (تعهد به پدر وسرزمین مادری و حفظ جان و امیال عاطفی) گرفتار می‌شود.
پخش این فیلم را حبیب اسماعیلی (رسانه فیلم‌سازان مولود) بر عهده دارد.
بازیگران و عوامل فیلم عبارتند از: لادن مستوفی، آزیتا حاجیان، فربد فرهنگ، کیوان زند، مهسا طهماسبی، رزگار خاطری، آرمان سلطانزاده، علی عظیمی، مهتاج نجومی و کیانوش گرامی.
مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، تدوین: سیامک شایقی و اوژن سید اشرفی، موسیقی: داریوش تقی‌پور (اوستا)، طراح صحنه و لباس: هومن معصومی، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: فاطمه زیوری و ایمان توکلی، جلوه‌های بصری: وحید قطبی‌زاده، طراحی و ترکیب صدا: حسین مهدوی، مدیر روابط عمومی: نگار حسینی.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها