تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 46641

۱۷-۲-۲۳-۱۰۵۹۴untitled.pngمراسم رونمایی فیلمی از محمد مهدی عسگرپور که سال‌ها پشت در اکران مانده بود، در سینما فرهنگ برگزار شد.

مراسم آیین دیدار مردمی با عوامل فیلم «هفت و پنج دقیقه» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور در سینما فرهنگ با حضور برخی از سینماگران، هنرمندان و اصحاب رسانه برگزار شد.

در ابتدای این برنامه عسگرپور بیان کرد: «رابطه من و توحیدی قبل از این فیلم دوستانه و بعد از آن عاشقانه شد. این فیلم از جهت تولید سخت نبود و جزو پروژه‌های نسبتا ارزان بود. اختلافاتی بین تهیه‌‌کنندگان طرف ایرانی و فرانسوی پیش آمد و فیلم روی زمین ماند و اکران نشد. آقای تخت کشیان تلاش کردند، فیلمبرداری در آنجا تمام شود و نگذاشت پروژه به خاطر اختلافات روی زمین بماند اما پس از آن انرژی اکران نماند تا الان که زمان نمایش آن فرا رسید.»

فرهاد توحیدی هم در این مراسم بیان کرد: «این پروژه تقریبا برای من ۱۲ سال طول کشید. فیلمنامه را نوشته بودم، اینجا کار شود اما نشد و فیلم را در فرانسه ساختیم.»

محمود کلاری اظهار داشت: «برای اولین بار است که این فیلم را می‌بینم و امیدوارم حداقل مقدماتش در حد نمایش اتفاق افتاده باشد تا بعد بتوانیم نسخه کامل‌تر آن را آماده کنیم.»

علیرضا تابش هم که در این مراسم حضور داشت، عنوان کرد: «خوشحالم هنر و تجربه‌ای هست که فیلم‌های ارزشمند این چنینی را اکران می‌کند و مخاطبان لذت می‌برند.»

در این مراسم علیرضا تابش٬ هنگامه حمیدزاده، محمودکلاری، محمدمهدی عسگرپور، سید محمود رضوی، محمد تخت کشیان، امیر عابدی، مجید برزگر، مجیدتوکلی، فرهاد توحیدی، بیتا منصوری، ابوالحسن داودی، احمد مسجدجامعی، سید امیر سیدزاده حضور داشتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها