تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 63066

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی توسط پخش‌کنندگان در حالی اعلام شد که فیلم‌هایی جدیدی از دو هفته‌ گذشته به نمایش درآمده‌اند.

به گزارش سینماسینما، غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری، آمار فروش فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» ساخته محمدرضا خردمندان را با در اختیار داشتن ۲۰ سالن در ۱۷ روز، ۲۳۰ میلیون تومان در تهران و ۱۲۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها اعلام کرد.

او در ادامه افزود: «فیلم سینمایی «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی با نمایش در ۱۵ سالن در ۱۰ روز نمایش تاکنون ۴۰ میلیون تومان در تهران و ۱۵ میلیون تومان در شهرستان‌ها فروخته است.»

مسئول پخش «فیلمیران» آمار فروش فیلم سینمایی «سارا و آیدا» ساخته مازیار میری را با گذشت ۱۰ روز از آغاز اکران‌اش در ۴۲ سالن سینمایی ۳۱۰ میلیون تومان اعلام کرد که به تفکیک در روز چهار شنبه، ۴۰ میلیون تومان و در روز پنجشنبه، ۶۶ میلیون تومان فروش داشته است.

میرزایی در ادامه افزود: «فیلم سینمایی «رگ خواب» ساخته حمید نعمت الله بعد از گذشت هشت هفته و با در اختیار داشتن ۴۰ سالن سینمایی چهار میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان و به تفکیک در روز چهارشنبه ۳۳ میلیون و پنجشنبه ۴۵ میلیون تومان فروش داشته است.»

او همچنین اضافه کرد: «فیلم سینمایی «نهنگ عنبر ۲» به کارگردانی سامان مقدم با اکران در ۳۰ سالن سینمایی و بعد از گذشت ۱۴ هفته به فروش ۲۰ میلیارد و ۶۵۰ میلیونی دست یافته است که به تفکیک در روز چهار شنبه، ۲۱ میلیون و در پنج شنبه، ۳۸ میلیون تومان فروش داشته است.»

به گفته‌ میرزایی مسئول پخش فیلمیران؛ آمار فروش «ساعت ۵ عصر» مهران مدیری در اوایل هفته‌ جاری اعلام می‌شود.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان هم فروش فیلم سینمایی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی که تاکنون دو هفته و در ۲۵ سینما بر روی پرده نمایش بوده است را، ۱۳۰ میلیون تومان اعلام کرد.

همچنین فیلم سینمایی «اکسیدان» ساخته حامد محمدی با دراختیار داشتن ۹۰ سالن سینما و با گذشت هشت هفته از آغاز اکراناش، هشت میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

مدیر پخش هدایت فیلم آمار فروش فیلم سینمایی «زادبوم» را اعلام نکرد و گفت: «تهیه‌کننده تمایلی ندارد فعلا آمار فروش فیلم را اعلام کند.»

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها