تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 64645
آمار فروش فیلم‌های سینمایی در این هفته در حالی توسط پخش کنندگان اعلام شد که همچنان فیلم‌های کمدی در صدر پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمایی هستند.

به گزارش سینماسینما، حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان آمار فروش فیلم سینمایی «اکسیدان» ساخته حامد محمدی را بعد از گذشت حدود یک ماه و نیم از آغاز اکران و در اختیار داشتن ۷۰ سالن سینمایی، ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و همچنین فیلم سینمایی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی با نمایش در ۲۰ سالن سینمایی تاکنون ۲۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری آمار فروش فیلم سینمایی «۲۱ روز بعد» ساخته محمدرضا خردمندان که حدود یک ماه از اکران آن می‌گذرد را در مجموع ۸۱۰ میلیون تومان و به تفکیک ۵۱۰ میلیون تومان در تهران و ۳۰۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها اعلام کرد.

او در ادامه آمار فروش فیلم سینمایی «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی که پنج هفته از اکران آن می‌گذرد را در کل ۲۰۰ میلیون تومان و به تفکیک ۱۳۵ میلیون تومان در تهران و ۶۵ میلیون تومان در شهرستانها دانست.

علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران آمار فروش فیلم سینمایی «سارا و آیدا» ساخته مازیار میری را با در اختیار داشتن ۷۰ سالن سینمایی در مجموع یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان و به تفکیک در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۹۰ میلیون تومان اعلام کرد.

او ادامه داد: «فیلم سینمایی «تابستان داغ» به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد که از روز چهارشنبه اکران آن آغاز شده است با در اختیار داشتن ۲۸ سالن سینمایی در تهران، ۹۰ میلیون تومان فروش داشته است و از شنبه هم اکران این فیلم در شهرستان‌ها آغاز خواهد شد.»

فیلم سینمایی «نهنگ عنبر سلکشن رویا» در مجموع ۲۱ میلیارد و ۸۰ میلیون تومان در ۱۱ سالن سینمایی و «رگ خواب» ساخته حمید نعمت الله با در اختیار داشتن ۱۴ سالن سینمایی چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند.

او افزود: «آمار فروش فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» مهران مدیری شنبه اعلام می‌شود.»( این در حالی است که در آخرین آماری که از فروش این فیلم منتشر شد، حکایت از فروش ۸ میلیاردی آن دارد.)

عبدالله علیخانی مدیر پویا فیلم فروش فیلم سینمایی «پاتو کفش من نکن» ساخته محمد حسین فرحبخش را با در اختیار داشتن ۴۵ سالن سینمایی در تهران و شهرستان و بعد از گذشت شش هفته اکران، یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

احمد مختاری مدیر پخش هدایت فیلم آمار فروش فیلم سینمایی «زادبوم» به کارگردانی ابوالحسن داوودی را اعلام نکرد و علت آن را تمایل نداشتن تهیه‌کننده این فیلم به اعلام آمار فروش بیان کرد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظرات شما

  1. Keyvan
    ۱۰, شهریور, ۱۳۹۶ ۹:۱۱ ب٫ظ

    آقای مدیری ادعای رکورد شکنی داشت با تبلیغات به سبک هالیوودی اما!؟

نظر شما


آخرین ها