تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 105244

«چهل ۲۲» عنوان ویژه برنامه شبکه ۴ در دهه فجر است که هرشب ساعت ۲۲ روی آنتن رسانه ملی می‌رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما: «چهل ۲۲» ویژه برنامه رسانه ملی در دهه فجر است. مسعود ده نمکی کارگردان، نویسنده و پژوهشگر انقلاب و دفاع مقدس این برنامه را اجرا می کند. او با این برنامه سه گانه تلویزیونی اش در اجرای برنامه «چهل و هشت» با موضوع دفاع مقدس و «چهل سیزده» با موضوع تسخیر لانه جاسوسی را کامل می کند.

«محمد هاشمی» مهمان اولین قسمت از این برنامه است. هاشمی اولین رئیس سازمان صداوسیما با حکم امام خمینی (ره) بود. او همچنین در پرواز انقلاب از پاریس تا تهران همراه امام (ره) بود. هاشمی در این برنامه روایت هایی ناگفته از مدیریت صداوسیما در دوران حیات امام (ره) ، ماجراهای پرواز پاریس-تهران و مدیریت سیاسی و اجرایی مرحوم هاشمی رفسنجانی تعریف می کند. او همچنین به صحبت های موسوی خوئینی ها درباره مرحوم هاشمی نیز واکنش نشان داد و درباره این برداشت ها از تندروی و رایکال بودن مرحوم برادرش توضیح می دهد.
«چهل ۲۲» در ۱۰ قسمت هرشب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه ۴ می‌رود. این برنامه توسط گروه اجتماعی شبکه ۴ وبا مشارکت مرکز بسیج رسانه ملی در باغ موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی تولید می شود. محمدمهدی سموعی تهیه‌کنندگی و حسن روزی طلب سردبیری این برنامه را برعهده دارند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها