تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 144323

«سوفیا لورن» هنرپیشه برنده اسکار پس از۱۰ سال دوری از سینما، در فیلمی با عنوان «زندگی پیش رو» بازگشت.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، «سوفیا لورن» هنرپیشه برنده اسکار پس از ۱۰ سال دوری از سینما، در فیلمی با عنوان «زندگی پیش رو» بازگشت.

این فیلم با ورود به نتفلیکس در ۱۳ نوامبر، داستان «مادام رزا» (با بازی سوفیا لورن) را روایت می کند، که یک کودک ۱۲ ساله خیابانی به نام «مومو» با بازی «ابراهیما گوئیه»، کودکی که به تازگی از او سرقت کرده، پناه می دهد.

این دو غریبه سرانجام به محافظ یکدیگر تبدیل می شوند و پیوند و دوستی عمیقی بین آنها به وجود می آید.

در تیزر فیلم، مومو در ابتدا آرزو می کند از طریق کار به عنوان فروشنده مواد مخدر در دنیای تبه کاران و اراذل خیابان ها و کوچه پس کوچه های شهر «باری» ایتالیا زندگی خود را تأمین کند.

در ابتدا، «رُزا» به دوستش می گوید که «مومو» کاملا از راه به در شده، اما وقتی اتفاقات خوبی برای آنها پیش می آید همه چیز تغییر می کند و به تدریج اعتماد حاصل می شود و رزا به او می گوید: دقیقاً وقتی امید را از دست می دهی همان زمان اتفاقات خوب می افتد.

«سوفیا لورن» که دو بار جایزه اسکار دریافت کرده، یکی برای بازی منحصر به فردش در فیلم «دو زن» و یک اسکار افتخاری، آخرین بار در سال ۲۰۱۰ در فیلم «خانه من پر از آینه است» ظاهر شد.

بازگشت او در نقش اصلی فیلم برای دوست داران سینما احساسات برانگیز است و هیاهوی اسکار می تواند او را به سمت نامزدی در گروه اسکار «بهترین هنرپیشه نقش اصلی زن» سوق دهد و به عنوان رقیبی جدی برای تمام بخت های نامزدی اسکار پیش رو تلقی شود.

«زندگی پیش رو» توسط پسر «سوفیا لورن»، «ادواردو پونتی» کارگردانی شده. فیلمنامه این پروژه نیز توسط او و «اوگو چیتی» با اقتباس از رمان «زندگی قبل از ما» اثر «رومن گاری» نوشته شده است.

منبع: فارس

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها