تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۷:۳۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 24811

شاهد احمدلوشاهد احمدلو که این‌روزها در حال بازی در سریال «گشت ویژه» است، قصد دارد فیلم سینمایی جدید خود را جلوی دوربین ببرد.

به گزارش سینماسینما، شاهد احمدلو  در مورد فعالیت‌های خود گفت: این روزها در سریال «گشت ویژه» به کارگردانی مهدی رحمانی و تهیه کنندگی سعید سعدی در نقش یک پلیس بازی می‌کنم.

وی افزود: من به همراه حمید گودرزی و پدرام شریفی سه پلیس جوان هستیم که در هر قسمت از این سریال یک پرونده تازه را حل می‌کنیم یا ماجرایی پر از حادثه برایمان اتفاق می‌افتد که آن را از سر می‌گذرانیم.

کارگردان فیلم «موش» درباره سایر فعالیت‌های خود گفت: قصد دارم به زودی فیلم سینمایی جدیدی جلوی دوربین ببرم و در حال برنامه ریزی برای انجام این کار هستم.

احمدلو در مورد این فیلم گفت: این فیلم یک طنز اجتماعی با فضایی شبیه به «چند می گیری گریه کنی؟» است که ده سال تجربه بیشتر من نسبت به آن فیلم را در خود دارد و امیدوارم فیلم خوبی بشود.

شاهد احمدلو متولد ۱۳۵۳ تهران، فارغ التحصیل نقاشی از دانشکده هنر و معماری است. وی نخستین فعالیت سینمایی خود را با ایفای نقش کوتاهی در فیلم «سرب» به کارگردانی مسعود کیمیایی تجربه کرد. او در دوران فعالیتش به جز بازیگری، کارگردانی چند فیلم و سریال را نیز در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

 

منبع: موج

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها