تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 194775

فیلم کوتاه «بازگشت نورا» به کارگردانی علیرضا سعدی در هفدهمین جشنواره فیلم کوتاه گراند ایتالیا (Corti a Ponte) راه پیدا کرد.

به گزارش سینماسینما، فیلم کوتاه «بازگشت نورا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علیرضا سعدی در بخش رقابتی هفدهمین جشنواره فیلم کوتاه گراند ایتالیا (Corti a Ponte) حضور دارد.

فهرست فیلم‌های کوتاه منتخب مسابقه رسمی این جشنواره که به دو دسته انیمیشن و داستانی تقسیم می‌شوند، روی سایت جشنواره منتشر شد که برنامه جشنواره بزرگ ۲۰۲۴ را تشکیل می‌دهند. جشنواره فیلم کوتاه گراند ایتالیا بر فیلم‌های کوتاه هنری/ حرفه‌ای متمرکز است و در این جشنواره، فیلم‌ها به زبان ایتالیایی یا با زیرنویس ایتالیایی برای مخاطبان نمایش داده می‌شوند.

هفدهمین جشنواره فیلم کوتاه گراند ایتالیا (Corti a Ponte) از ۳۰ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ مصادف با ۲۰ می تا اول جوئن در پادووای ایتالیا بزرگترین منطقه فرهنگی ونیز برگزار می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم که سومین فیلم کوتاه علیرضا سعدی به حساب می‌آید، آمده است: «نورا دختری است که آرزوی قاضی شدن دارد اما به خاطر مشکلاتی که برایش پیش می‌آید، تصمیم به مهاجرت می‌گیرد اما اتفاقی می‌افتد که..»

شوکا دولتشاهی، بهار خالقی و آرونا میرباقری بازیگران «بازگشت نورا» هستند.

لینک کوتاه

 

آخرین ها