تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 61414

اصغر نعیمیفیلم سینمایی «هایلایت» در قالب یک درام عاشقانه با مضمون اجتماعی در چند روز آتی وارد فاز تولید می شود و پژمان بازغی والهه حصاری نیز به تازگی به آن پیوسته‌اند.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی «هایلات» به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌کنندگی ساسان سالور که از اواخر خردادماه پیش تولید آن آغاز شده بود، روزهای پایانی این مرحله را پشت سر می گذارد.

نعیمی بعد از فیلم های «بی وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه های موازی» پس از ۲ سال، این بار در چهارمین سینمایی خود که در چند روز آتی با شروع فاز تولید جلو دوربین می رود، درامی عاشقانه و متفاوتی را با مضمون اجتماعی روایت می کند.

تیم تولید تا کنون مذاکراتی را با برخی از بازیگران نام آشنا، برای حضور در این پروژه انجام داده اند و از بین افراد موجود همکاری پژمان بازغی و الهه حصاری در این سینمایی قطعی شده است؛ در همین راستا ظرف چند روز آینده لیست عوامل این پروژه نیز تکمیل خواهد شد و پس از آن با انتخاب دیگر بازیگران این سینمایی از جمله نقش اصلی زن،تست گریم نهایی انجام می شود.

مسعود سلامی فیلمبردار صاحب سبک سینما که آثاری چون خفه گی، زاپاس، ماحی و … را در کارنامه کاری خود دارد، به تازگی به این پروژه اضافه شده است.

عوامل اصلی سینمایی «هایلات» که پیش از این با نام «برخورد کوتاه» شکل گرفته بود، عبارتند از : نویسنده و کارگردان: اصغر نعیمی، تهیه کننده: ساسان سالور، دستیار کارگردان: سعید غلامی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، صدابردار: محمد شاهوردی، گریم: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، مدیر برنامه ریزی: مجید کرباسیان، سرمایه گذاران :رضا نصیری شهرضایی، حمیدرضا علی نژاد،مشاور رسانه ای:فاطمه شهدوست.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها