تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 93092

بازیگر سرشناس سینما در سخنرانی برای دانش‌آموزان گفت چقدر تلاش کرد تا بتواند از گرفتاری‌های وابستگی به الکل نجات پیدا کند.

به گزارش سینماسینما، آنتونی هاپکینز که به عنوان مهمان در یازدهمین نشست سالانه کنفرانس LEAP سخنرانی می‌کرد از تجربیاتش برای جوانان حرف زد.

درحالی که خیلی ها از این بازیگر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازیگران زنده نسل خودش یاد می‌کنند، اما سر آنتونی هاپکینز دلش نمی‌خواسته بازیگر شود. وی در این سخنرانی گفت که بازیگری را پس از آن کشف کرد که مدت‌ها فردی مردم‌ستیز با رفتاری قلدرانه بوده است.

هاپکینز از خودش به عنوان فردی یاد کرد که در مدرسه خیلی درخشان نبود و گفت برای این سراغ بازیگری رفت که کار بهتری نداشت، انجام بدهد.

هاپکینز در این سخنرانی به اهمیت خودباوری و داشتن انگیزه و عزم تاکید کرد و از روزهای نخست بازیگری‌اش هم یاد کرد که در درامی در رویال ولش کالج بازی می کرد.

هاپکینز که اکنون با همسرش در مالیبو زندگی می‌کند، گفت نخستین بار در سال ۱۹۷۳ کالیفرنیا را دید و این در حالی بود که برای فیلمبرداری در فیلمی با عنوان «دختری از پترووکا» با گلدی هاون به آنجا آمده بود. این بازیگر گفت از این جا بود که فهمید باید در هالیوود باشد. وی گفت: می‌دانستم که به اینجا برمی‌گردم.

بازیگر سرشناس ولزی درباره تلاش طولانی مدتش با الکلیسم هم حرف زد. او گفت: برای کاری که برابر دوربین انجام می‌دهی، الکل می‌خوری، اما من با آن به دردسر افتادم چون دیگر همیشه خمار بودم.

آقای ۸۰ ساله سینما درباره نقطه عطف زندگی‌اش هم حرف زد که دسامبر سال ۱۹۷۵ بود. او از خودش به عنوان فردی ناامید، ناپدید شده و غیرقابل اعتماد یاد کرد و گفت متوجه شد در حالتی که در دوره‌های مستی دفن می‌شد، هم برای خودش و هم برای اطرافیانش به فردی خطرناک بدل می‌شد ولی در نهایت حرف‌های یک زن در نشست الکلی‌ها هاپکینز را به خود آورد.

بازیگر «سکوت بره‌ها» با اشاره به سخنان آن زن یادآوری کرد که او گفت: چرا نباید فقط به خدا توکل کنی؟ و از آنجا بود که اشتیاق به نوشیدن از هاپکینز گرفته شد و او دیگر هرگز به سراغ الکل نرفت.

با تاکید برای دانش آموزان حاضر در این نشست، هاپکینز گفت: معتقدم ما توانایی‌های زیادی داریم. درباره زندگی خودم باید بگویم هنوز باور نمی‌کنم که زندگی‌ام اینی که هست باشد چون باید در حالت مستی یا چیزی شبیه به این، در ولز می‌مردم.

در این نشست هاپکینز به سوال‌های شرکت‌کنندگان هم پاسخ داد و در پاسخ به یکی از پرسش ها که درباره کسب ثروت بود، گفت: اگر پول را انتخاب کنی به نتیجه نمی‌رسی. اگر دنبال موفقیت باشی به نتیجه نمی‌رسی. باید چیزی را انتخاب کنی که می‌خواهی باشی، اما باید آن را درست زندگی کنی. باید چنان عمل کنی که هر لحظه با آن باشی و آن وقت است که جای درست قرار گرفته‌ای.

هاپکینز که اخیرا در فصل دوم سریال «وست‌ورلد» بازی کرد، در درام بعدی نتفلیکس با عنوان «پاپ» دیده خواهد شد. او در نقش پاپ بندیکت در کنار جاناتان پرایس در نقش پاپ فرانسیس ظاهر شده است.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها