تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۰۷:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 24364

ساره بیات مصطفی زمانیمحمد پرویزی ضمن اعلام اضافه شدن ۲ بازیگر جدید به «لابی» از پایان بازی ساره بیات و مصطفی زمانی در این فیلم گفت.

به گزارش سینماسینما، محمد پرویزی کارگردان سینما  درباره آخرین مراحل ساخت فیلم سینمایی «سمفونی تولد» به کارگردانی وی گفت: این فیلم همچنان در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است. با توجه به اینکه من مشغول ساخت فیلم سینمایی «لابی» هستم قرار شد بعد از اتمام ساخت این فیلم، «سمفونی تولد» را مجددا مورد بازبینی قرار دهیم. البته ما یک نسخه از آن را به شورای پروانه نمایش فرستاده ایم و به احتمال زیاد این فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در بیاید.

وی در بخش دیگر از صحبت هایش با اشاره به فیلم سینمایی «لابی» بیان کرد: در حال حاضر ۸۰ درصد از فیلمبرداری این اثر در یک هتل در نزدیکی فرودگاه امام (ره) به پایان رسیده است. البته این مکان تنها مکان فیلمبردای ما است و تمام داستان «لابی» در همین هتل روایت می شود.

پرویزی ادامه داد: «لابی» قصه های مختلف و در هم تنیده ای دارد اما به صورت اپیزودیک نیست. «لابی» در واقع روایت کننده داستان زندگی افرادی است که در این هتل مستقر می شوند و قصه هر کدام از آنها، اتاق به اتاق روایت می شود.

این کارگردان در پایان خاطرنشان کرد: فیلمبرداری این اثر تا ۱۰ روز دیگر به پایان می رسد که تاکنون بازی مصطفی زمانی و ساره بیات هم تمام شده است. قرار است ۲ بازیگر جدید هم به این فیلم اضافه شود. «لابی» برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

 

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها