تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 176197

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی را به‌عنوان رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش این اداره کل را منصوب کرد.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش منصوب کرد.

در متن حکم کاظم نظری به مهدی امینی آمده است: «با عنایت به اهمیت امر ارزشیابی و نظارت بر هنرهای نمایشی، به‌منظور ارتقای سطح کیفی آثار هنری در چارچوب ضوابط و قوانین و تسهیل و تسریع فرایندهای مرتبط با صدور مجوز آثار نمایشی در کشور و همچنین نظر به تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به‌موجب این حکم به‌عنوان رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود در طول مدت همکاری با حضور مستمر و تشکیل جلسات تخصصی و بهره‌گیری از توان کارشناسی همکاران محترم شورا و نیروهای خلاق و متعهد در این مسیر کوشا و پیروز باشید.»

همچنین در آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید شورای ارزشیابی و نظارت که روز سه‌شنبه ۱۷ خردادماه در سالن کنفرانس دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت ارشاد با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی، معاون اجرایی اداره کل هنرهای نمایشی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی و جمعی از اعضای شورای ارزشیابی و نظارت ومدیران اداره کل هنرهای نمایشی برگزار شد، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی در آیین معارفه رئیس جدید شورای نظارت و ارزشیابی بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی از زحمات دلسوزانه وحید فخر موسوی، رئیس پیشین این شورا تقدیرکرد.

مدیرکل هنرهای نمایشی در ادامه افزود: ما شبانه‌روز حجم کارهای شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش را می‌بینیم و به شخصه شاهد تلاش‌های همه عزیزان در شورا بوده‌ام.

او ابراز امیدواری کرد تا مهدی امینی و همکارانش، اتفاقات خوبی را در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش رقم زنند.

نظری در پایان سخنان خود گفت: در آخر سپاس‌گزار همه عزیزان خصوصاً وحید فخر موسوی در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش هستم و برای همه عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم.

در ادامه رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی از زحمات سید وحید فخر موسوی در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش تشکر و قدردانی کرد و ضمن خیرمقدم به مهدی امینی برای او آرزوی سلامتی، توفیق و بهروزی کرد.

همچنین هوشنگ هیهاوند عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش ضمن تشکر از حضور ۴۲ ماهه سید وحید فخر موسوی از سختی‌ها و شیرینی‌های این کار گفت و برای مهدی امینی آرزوی موفقیت و توفیق کرد.

سید وحید فخر موسوی سخنران بعدی این آیین گفت: من باید از سه مدیر تشکر کنم که در این ۴۲ ماه به من اعتماد کردند، شهرام کرمی که من را در این جایگاه منتصب کرد. دوم آقای قادر آشنا که با آرامش و متانت و پشتیبانی همراه من بود و سوم دوست عزیزم آقای کاظم نظری که این بار را از روی دوش من برداشت و من را آسوده خاطر کرد و برای من مسبب خیر شدند.

بخش پایانی این مراسم به سخنان مهدی امینی رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی اختصاص داشت.

مهدی امینی گفت: تشکر می‌کنم از آقای نظری که به من اعتماد و محبت کردند و همچنین از آقای فخر موسوی و محبتی که به من داشتند و این موضوعی است که همواره در ذهن من باقی خواهد ماند. همچنین خداوند متعال را شاکرم که این افتخار نصیب من شد که در جمع سروران فرهیخته و ارجمند و البته صاحب دانش هستم تا دورانی را سپری کنم. این برای من بسیار مهم است و امیدوارم مجموع زحماتی که اداره کل هنرهای نمایشی در این زمینه انجام داده است، دیده شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها