تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 168291

برنامه “با هم حرف بزنیم” که در قالب یک مجله تخصصی روی آنتن رادیو سلامت می رود، پنجم و ششم بهمن ماه به موضوعات احساسات و اضطراب هایی که با آن دست و پنجه نرم می کنیم، می پردازد.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، ملیحه کاظمی، سردبیر و تهیه کننده برنامه با هم حرف بزنیم در این باره توضیح داد: موضوع روز سه شنبه پنجم بهمن ماه درباره احساسات است و اینکه با چه ابزاری خودمان را سرکوب نکنیم. همچنین به شنوندگان درباه سیر سالمندی و راه های مواجهه مناسب با آن را آموزش می دهیم. مصطفی فروتن کارشناس علوم رفتاری در برنامه حضور دارد و در این باره صحبت می کند.
وی ادامه داد: ششم بهمن ماه هم به موضوع پروسه بالا رفتن سن می پردازیم و اینکه چگونه با این موضوع برخورد کنیم. هدف ما این است که از ضرورت بیان احساسات برای آرامش روان بگوییم. دکتر راحله علی مرادزاده متخصص طب سالمندی مهمان برنامه است و پاسخگوی سئوالات شنوندگان است.
برنامه با هم حرف بزینم از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۴ و ۵ دقیقه از رادیو سلامت در قالب یک مجله تخصصی به مشکلات نسل جدید و مقایسه آن با نسل گذشته می پردازد. این برنامه رادیویی با محوریت موضوعات روانشناسی از گروه بهداشت و روان رادیو سلامت پخش می شود و هر روز به موضوعاتی می پردازد که دغدغه شنوندگان است.
سیما رستگاران گویندگی این برنامه را به عهده دارد. نسل من، سطر آخر، چالش روز، درس روز، اندیشگاه و … عناوین آیتم های این برنامه است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها