تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 160382

 

مسابقه “ما خانواده ایم” کاری از گروه خانواده و سلامت رادیو سلامت است که شرکت کنندگان در روز فینال به خانه سلامت راه پیدا می کنند.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، سولماز عطایی، تهیه کننده مسابقه ما خانواده ایم در این باره می گوید: سردبیری و نویسندگی این برنامه را الهه گیوه چی به عهده دارد.
این مسابقه کاری از گروه خانواده و سلامت رادیو سلامت است. در این مسابقه سه شرکت کننده داریم که همه از یک خانواده هستند. مادر، پدر و فرزند در مسابقه شرکت می کنند و با حضور یک کارشناس مشاور خانواده خانم دکتر لیلا رحیمیان مراحل مسابقه را طی می کنند و امتیاز دریافت می کنند.
وی ادامه داد: مجری برنامه مسعود خواجه وند است. طراحی مسابقه ما خانواده ایم بر مبنای استعاره های که در علم روانشناسی وجود دارد، صورت گرفته است. هر مسابقه در چهار مرحله است و شرکت کنندگان در این چهار مرحله شرکت دارند.
این سردبیر و نویسنده با تاکید بر امتیازات برنامه توضیح داد: هر مرحله با توجه به پاسخی که شرکت کنندگان بدهند، کارشناس امتیاز می دهد و اگر شرکت کنندگان ۱۵۰ امتیاز را کسب کسند می توانند راهی فینال شوند که پایان هر ماه برگزار می شود. در نهایت دو گروه در فینال مسابقه می دهند و راهی خانه سلامت می شوند. هر مسابقه به مدت نیم ساعت است و روزهای فینال یک ساعت روی آنتن می رود. در مجموع سعی کرده ایم با آنونس و افکت، اطلاعات هم غیر مستقیم به خانواده ها بدهیم تا چالش های مختلف را با موفقیت طی کنند.
مسابقه ما خانواده ایم روزهای جمعه ساعت ۱۶ به تهیه کنندگی سولماز عطایی پخش می شود.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها