تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 162174

 

برنامه مخاطب خاص با رویکرد اطلاع رسانی و هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه سلامت و پیگیری آن از مسئولان مربوطه به تهیه کنندگی مرتضی میلانی پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، مرتضی میلانی، تهیه کننده برنامه در این باره توضیح داد: در برنامه مخاطب خاص روز شنبه ۱۰ مهر ماه به بررسی و تحلیل فرسودگی و تاب آوری جامعه و کادر درمان و راه های پییشگیری از آن می پردازیم. برنامه مخاطب خاص با محوریت چالش های نظام سلامت روزهای شنبه از رادیو سلامت روی آنتن می رود و سعی کرده ایم در این برنامه فارغ از اینکه بحث پیگیری موضوعات روز سلامت است، با نگاه کارشناسانه به مباحث و مشکلات در نظام سلامت نگاه کرده و تحلیل کنیم. این برنامه ساعت ۲۰ به مدت یک ساعت پخش می شود و پنجشنبه ها تکرار این برنامه است.
وی یادآور شد: ما در برنامه مخاطب خاص غالبا متمرکز بر تصمیم گیری ها در نظام سلامت هستیم. همچنین از زمانی که با بیماری کرونا رو به رو شدیم، برنامه به این سمت گرایش پیدا کرده است. در واقع به همه موارد از دارو گرفته تا تصمیم گیری های مجلس برای نظام سلامت خواهیم پرداخت. درباره مباحث با کارشناسان صحبت می کنیم و می توان گفت این برنامه بازوی کمکی برای نظام سلامت است.
گوینده برنامه مخاطب خاص فیروزه آدابی و کارشناس مجری دکتر جواد نوفرستی است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها