تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 155823

برنامه دیوار شیشه ای روزهای جمعه ساعت ۲۲ روانه آنتن رادیو سلامت می شود و با حضور کارشناسان به موضوع خیانت زوجین می پردازد.
به گزارش سینما سینما، برنامه دیوار شیشه ای به تهیه کنندگی ملیحه کاظمی تولید می شود و یک مستند رادیویی با محوریت خیانت زوجین است. گرچه تا به امروز این موضوع دستمایه ساخت آثار رادیویی و تلویزیونی شده است، اما رادیو سلامت و برنامه دیوار شیشه ای تلاش کرده از زاویه ای دیگر به موضوع خیانت زوجین بپردازد.
در این برنامه صدای کسانی که به آنها خیانت شده یا خیانت کرده اند، پخش می شود و کارشناس درباره محتوای حرف هایشان، صحبت می کند و موضوع را مورد بررسی قرار می دهد. به گفته تهیه کننده، کارشناس در فواصل صحبت های زوجین وارد بحث می شود تا جزییات زندگی زوجین برای شنوندگان بررسی شود و راهکار ارائه شود.
این برنامه رادیویی درصدد است با این هدف به مشکلات زوجین و اینکه چه موارد منجر به خیانت می شود، بپردازد و راهکارهای اصولی در اختیار شنوندگان قرار بدهند. در این برنامه دکتر مصطفی فروتن به عنوان روانشناس حضور دارد و روزهای جمعه ساعت ۲۲ روانه آنتن رادیو سلامت می شود. هر جمعه موارد مختلف در برنامه مورد شنیده و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها