تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 156787

برنامه رادیویی عشق کتاب برای دوستداران کتاب روز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه از رادیو سلامت روی آنتن می رود.
به گزارش سینماسینما، این برنامه روز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه به بررسی کتاب در ستایش پیاده روی نوشته ارلینگ کاگه اختصاص دارد. همچنین مهمان برنامه شهلا زرلکی نویسنده است و او درباره این کتاب صحبت خواهد کرد.
این برنامه شامل آیتم کتاب امروز به معرفی کتاب های حوزه روانشناسی اختصاص دارد. آیتم کتاب تازه هم در قالب گفت و گو با مروجان کتابخوانی و کتابخوان ها پخش می شود که زرلکی در این بخش صحبت می کند. برنامه عشق کتاب روزهای یکشنبه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود.
سارا شریفی تهیه کننده و دکتر حامدرضا مهتدی مجری کارشناس برنامه است.
ارلینک کاگه در کتاب در ستایش پیاده‌روی از عناصر مهمی نوشته است که به انسان‌ها کمک می‌کند تا درباره مفاهیم مختلف زندگی تفکر و تامل کنند، عمیق شوند و به درک تازه‌ای برسند. او انسان‌ها را به سکوت دعوت می‌کند. همان چیزی که جای خالی‌اش در زندگی پر از سر و صدای امروزی به شدت به چشم می‌خورد. انسان در حین راه رفتن می‌تواند با خود خلوت کند. از سکوت لذت ببرد. به زندگی و مسائلش فکر کند و نگاه و نگرش جدیدی نسبت به آن به دست بیاورد.
این کتاب حاصل پیاده‌روی‌ها و سکوت نویسنده، همچنین مطالعات و تاملاتش در این باب است. اثری که به شما کمک می‌کند تا دنیا را با عینک دیگری ببینید و درک تازه‌ای از طبیعت و رخدادهای پیرامونتان به دست آورید.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها