تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 168552

برنامه رادیویی “عشق کتاب” فردا یکشنبه ۱۰ بهمن ماه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در رادیو سلامت به بررسی “کتاب “دگرگونی زندگی ها” می پردازد.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، سارا شریفی، تهیه کننده در این باره می گوید: این برنامه در قالب آیتم های متنوع روزهای یکشنبه از رادیو سلامت پخش می شود. در برنامه روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه کتاب “دگرگونی زندگی ها” را بررسی می کنیم که به ارزیابی شخصیت های کتاب می پردازیم. مهمان برنامه شهرزاد محب علی مترجم است و در این باره صحبت می کند.
برنامه عشق کتاب با هدف معرفی کتاب های حوزه روانشناسی و گپ و گفت با نویسندگان، مترجمان و اهل کتاب و قلم با هدف ترویج کتابخوانی پخش می شود. آیتم کتاب امروز به معرفی کتاب های حوزه روانشناسی اختصاص دارد. همچنین آیتم کتاب تازع هم در قالب گفت و گو با مروجان کتابخوانی و کتابخوان ها پخش می شود. دکتر حامدرضا مهتدی مجری کارشناس برنامه است.
در معرفی کتاب که نویسندگان آن دیوید مالان و پاتریشیا کاگلین دلاسلوا هستند، آمده است: «این صفحات حاوی دو مضمون اصلی است: داستان زندگی من و سرگذشت روان‌کاوی. این دو سخت به هم آمیخته‌اند. این اثر نشان می‌دهد که چگونه روان‌کاوی تنها جان‌مایه‌ زندگی‌ام بوده است و به‌درستی بیان می‌دارد که در قیاس با رابطه‌ام با آن علم، هیچ‌یک از تجارب شخصی‌ام علاقه‌ای در من برنمی‌انگیزد.»
«حال که به یک عمر تلاش و تقلا نظر می‌اندازم، به‌جرأت می‌توانم بگویم بنیاد بسیاری چیزها را گذارده‌ام و از پذیرش بسیاری از نظرات سر باز زده‌ام. این همه در آینده به بار خواهد نشست، گرچه خود نمی‌توانم در باب چند و چون آن سخنی بگویم. باری، امید می‌برم که زمینه‌ای را برای پیشرفتی مهم در دانش آدمی فراهم کرده باشم.»

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها