تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 171203

تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی و سایه مجموعه تئاترشهر، هفته جاری میزبان مخاطبان تئاتر با چهار اثر نمایشی مختلف خواهد بود.

به گزارش سینماسینما، تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی و سایه مجموعه تئاتر شهر از روز یکشنبه هشتم اسفند ماه میزبان مخاطبان تئاتر با چهار اثر نمایشی مختلف خواهد بود.

در تالار سایه نمایش «بی‌خوابی» به نویسندگی و کارگردانی سعید هاشمی‌پور و بازی رضا بهرامی، علی تابع امام، هورا سلیمانی، سحر گلشیرازی و امین نبی‌اللهی از روز یکشنبه هشتم اسفند ماه ساعت ۱۹:۱۵ به مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان اجراهای خود را از سر می‌گیرد.

در خلاصه داستان نمایش «بی‌خوابی» آمده است: «پدرام، دوست سمانه که مدیرعامل یک شرکت بزرگ تجاری است، بر اثر یک اتفاق کشته می‌شود و پدر پدرام مدیریت شرکت را به هادی (پسر عموی پدرام) می‌سپرد. یک سال بعد، سمانه به شواهدی دست می‌یابد که نشان می‌دهد …»

در تالار اصلی هم نمایش « خانه سیاه است» با نگاهی به آثار، اشعار و زندگی فروغ فرخزاد به نویسندگی و کارگردانی محسن اردشیر و بازی علی قاجاری، محمدرضا شریفی، علیرضا شریفی، پونه قدیری، محمد امین پازوکی، هانیه بذرافشان، فاطمه موسوی، آرزو صراف رضائی، امیرحسین اسفندیاری، لیلا بروفه، المیرا حسنلو، فروغ درویش‌زاد، سوزان عمران، پارساجوهری فرد، شکیبا رنجبر، مریم موسوی، کوثر نعمتی، محمد مهنانی، آوا مهماندوست، رحمان اسماعیلی، پریسا حسین‌زاده، مبینا رحیمی، دالیا خندانی، فاطمه زهرا آقائی، شایان میرحسینی، مهران عبدی، پیام زمانی، پریناز بور، نرگس میرفتاح، ابوالفضل شاکری، افسانه زنگنه، فاطمه شیخلر، امیر رضا محمدزاده، علی نعمتی و آرمیتا لطفی ساعت ۱۹ به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان به صحنه می‌رود.

«تَرَقُب» عنوان تازه‌ترین اثر نمایشی تالار قشقایی به نویسندگی مسعود شامی و کارگردانی مشترک مسعود شامی و میلادخرّم است که طی روزهای پیش رو ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان میزبان مخاطبان تئاتر است. در این اثر نمایشی مهناز میرزایی، سایه کبیری و مائده جلالی به عنوان بازیگر حضور دارند.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: روایتی از سه دوره حیات آدمی، در هیبت زنانگی بر زمین … هر جهان را بنگر که چگونه یک اتم است … در بی‌نهایتم هستی که به کار و کار و کار در دَمی، آ-دَم دمید و [دآد] داد آدم‌ی، که بدان. پس تو چِ می‌دانی؟!

تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر هم در روزهای پیش رو همچنان میزبان مخاطبان تئاتر با نمایش «احتمالات» به نویسندگی و کارگردانی علی شمس خواهد بود.
در این اثر نمایشی که ساعت ۲۰ با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان روی صحنه می رود، عزالدین توفیق، امیر باباشهابی، آرش اشاداد، محمد امین پازوکی، دانیال خیری‌خواه، نسرین درخشان زاده، فرزین محدث، بهاره افشاری و افسانه کمالی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: احتمال هم نشین شدن هرکسی با هرکسی یا هرکسی با هر چیزی یا هرچیزی با هر چیزی در هر حالتی ممکن است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها