تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 154175

 


برنامه رادیویی عشق کتاب روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه با معرفی کتاب معنای زندگی اثر آلن دوباتن از رادیو سلامت روی آنتن می رود.
به گزارش سینماسینما ، برنامه عشق کتاب برای دوستداران کتاب روانه آنتن رادیو سلامت می شود و با هدف معرفی کتاب های حوزه روانشناسی و گپ و گفت با نویسندگان، مترجمان و اهل کتاب و قلم با هدف ترویج کتابخوانی پخش می شود.
این برنامه شامل آیتم های متنوع است. آیتم کتاب امروز به معرفی کتاب های حوزه روانشناسی اختصاص دارد. همچنین آیتم کتاب تاز هم در قالب گفت و گو با مروجان کتابخوانی و کتابخوان ها پخش می شود. برنامه عشق کتاب روزهای یکشنبه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود و روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه به معرفی کتاب معنای زندگی اختصاص دارد که نویسنده کتاب آلن دوباتن است.
سارا شریفی تهیه کننده و دکتر حامدرضا مهتدی مجری کارشناس برنامه است.
در معرفی کتاب آمده است:
کتاب معنای زندگی به قلم آلن دوباتن، طیف گسترده‌ای از موضوعات گوناگون از جمله عشق، خانواده، طبیعت و… را مورد مطالعه قرار داده و سپس به شما می‌آموزد که چگونه می‌توانید معنای بیش‌تری به فعالیت‌هایتان بدهید.
تعداد اندکی از انسان‌ها آماده‌ جست ‌و جو برای یافتن معنای زندگی هستند و چنین راهی را در پیش گرفته‌اند. به عبارت بهتر تمام انسان‌ها چنین بلند پروازی‌هایی ندارند. زندگی‌های معنادار مختص افراد خارق‌العاده است: قدیسان، هنرمندان، دانشمندان، عالمان، پزشکان، فعالان سیاسی‌اجتماعی، کاشفان، رهبران و…
حقیقت این است که موضوع کشف معنای زندگی (The Meaning of Life) به تمام انسان‌ها ارتباط دارد. همه‌ی شما باید در خصوص آن تحقیق کرده و بتوانید زندگی معنادار را شرح دهید. هیچ‌چیز ناخوشایندی در باب این موضوع نباید حل نشده باقی بماند. زندگی معنادار از نظر ساختار ممکن است فردی، مفید، جذاب و آشنا باشد. این کتاب راهنمایی با این هدف است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

آخرین ها