تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 131630

جشنواره فیلم تصویر که از امروز ۲ اسفند در خانه هنرمندان ایران با نمایش فیلم “سوهانک” به کارگردانی بهمن کیارستمی آغاز می‌شود، برنامه نمایش فیلم‌هایش را اعلام کرد.

به گزارش سینماسینما، تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران امروز جمعه دوم اسفندماه در ساعت ۱۶ میزبان نمایش فیلم «سوهانک» به کارگردانی بهمن کیارستمی و رونمایی از آخرین شماره تصویر سال: برگزیده برگزیدگان ده دوره مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال (جایزه محسن رسول‌اف)  است.

در ادامه برنامه روزهای آینده جشنواره فیلم تصویر بدین شرح است:

در تالار استاد جلیل شهناز 

شنبه سوم اسفندماه ۱۳۹۸ 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

استکهلم/ کارگردان: حسین شمس/ ۱۶ دقیقه

گلوله های تعمید/ کارگردان: زیور حجتی/ ۱۲ دقیقه

درخت/ کارگردان: حمیدرضا درویش/ ۱۴ دقیقه

یغما/ کارگردان: امین معرک‌نژاد/ ۱۲ دقیقه

مهرانگیز/ کارگردان: بابک ثقفی/ ۳۸ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت۱۸

دُر/ کارگردان: صادق حسین‌خانی/ ۱۷ دقیقه

سگ دعوا/ کارگردان: علی عارف‌نسب/ ۱۳ دقیقه

کامی/ کارگردان: میترا ابراهیمی/ ۷۱ دقیقه

یکشنبه چهارم اسفند ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

نگاره‌های تاریخ/ کارگردان: مصطفی صادقیان/ ۱۸ دقیقه

بی‌داد/ کارگردان: محمدرضا بندی‌خلف/ ۱۱ دقیقه

آلترناتیو/ کارگردان: داود عباسی/ ۱۵ دقیقه

سکوهای صورتی/ کارگردان: محمدجواد رئیسی/ ۵۲ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت۱۸

ترینیتی/ کارگردان: مسعود کارگر/ ۲۶ دقیقه

عنبرسیلین/ کارگردان: مسعود کارگر/ ۲۱ دقیقه

ترانه من/ کارگردان: مسعود کارگر/ ۲۳ دقیقه

ناجی کرونر/ کارگردان: مسعود کارگر/ ۲۳ دقیقه

روسری‌های سرگردان/ کارگردان: مسعود کارگر/ ۲۴ دقیقه

دوشنبه پنجم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

از طرف مادر داماد/ کارگردان: علی جعفرآبادی/ ۲۱ دقیقه

قانونِ دایره/ کارگردان: مهرشاد گل‌کاریان/ ۱۵ دقیقه

خانه هدی/ کارگردان: حامد قاسمی/ ۲۲ دقیقه

فرزندان خونیار/ کارگردان: آرمان قلی‌پور دشتکی/ ۳۹ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

از طبقه پنجم/ کارگردان: کاوه شاملو/ ۱۹ دقیقه

اتیکت/ کارگردان: امیر لشکری/ ۱۳ دقیقه

تروفی/ کارگردان: امیر لشکری/ ۵۸ دقیقه

سه‌شنبه ششم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

آقای ایکس/ کارگردان: سیاوش نجف پور/ ۱۹ دقیقه

چنگار/ کارگردان: امیرحسین بهبهانی‌نیا/ ۱۱ دقیقه

عدل مظفر/ کارگردان: میلاد محمدی/ ۶۰ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت۱۸

نمایش نداریم 

چهارشنبه هفتم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

آرزو/ کارگردان: صحرا اسداللهی/ ۱۰ دقیقه

صورت های بی چهره/ کارگردان: حسام رحمانی/ ۸ دقیقه

چهار از پنج/ کارگردان: بهار توفیقی/ ۱۰ دقیقه

قصه های همیشگی/ کارگردان: بابک مجیدی/ ۵۹ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

یک سه‌شنبه شب/ کارگردان: میلاد اکبرنژاد/ ۲۳ دقیقه

آپنه / کارگردان: پالیز خوشدل/ ۸ دقیقه

ماخولا وارد می‌شود/ کارگردان: پالیز خوشدل/ ۶۲ دقیقه

پنج‌شنبه هشتم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت۱۶

حباب/ کارگردان: محمود اریب/ ۲۱ دقیقه

پی گم/ کارگردان: فرشته توکلی/ ۸ دقیقه

دو هفته بعد/ کارگردان: احسان عباسی/ ۱۴ دقیقه

عشق در نمای نزدیک/ کارگردان: ایمان بهروزی/ ۴۸ دقیقه

سئانس  دوم/ ساعت ۱۸

S/ کارگردان: حامد اصلانی/ ۱۵ دقیقه

زمانی یک زن/ کارگردان: جلیل اکبری صحت/ ۸۳ دقیقه

جمعه نهم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

بنفشه زار/ کارگردان: آبتین سلیمی‌طاری/ ۱۶ دقیقه

بُک وبُک/ کارگردان: صادق حسین‌خانی/ ۱۴ دقیقه

او مثل من/ کارگردان: میلاد نسیم سبحان/ ۱۵ دقیقه

سقوط ۶۴/ کارگردان: بهراد مهرجو/ ۵۲ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

در همان اتاق/ کارگردان: محمد پورریاحی/ ۲۰ دقیقه

۱۱۳/ کارگردان: ندا آصف/ ۹ دقیقه

پارتنر/ کارگردان: مجتبا رفیعی/ ۲۲ دقیقه

طاغی/ کارگردان: کوروش عسگری/ ۱۷ دقیقه

دهکده پرملال/ کارگردان: همایون امامی/ ۳۴ دقیقه

شنبه دهم  اسفندماه ۱۳۹۸

مسابقه‌ی جوانان زیر ۲۵ سال با حضور هیات داوران و فیلم‌سازان جوان

از ساعت ۱۰ تا ۱۸

خاموشی/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۲ دقیقه

رسوخ/ کارگردان: علی ملکی/ ۲ دقیقه

پورتال/ کارگردان: مسعود جوادزاده/ ۲ دقیقه

وارونگی/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ ۲ دقیقه

چشم و لبخند/ کارگردان: امیدرضا شام بیاتی/ ۲ دقیقه

این یک بازی نیست/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۳ دقیقه

مرگ موازی/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۳ دقیقه

واکنش خنثی/ کارگردان: محمد عدالتی تبریزی/ ۳ دقیقه

اکسیژن سرخ/ کارگردان: ابراهیم پُرکاری و علی آسترکی/ ۳ دقیقه

متاستاز/ کارگردان: سعید صفایی/ ۴ دقیقه

بوی من/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ ۴ دقیقه

ویلای ذخیره/ کارگردان: شاهو احمدی/ ۵ دقیقه

سمفونی شهر/ کارگردان: سینا الیاسی‌زاده مقدم آذر/ ۶ دقیقه

اختلال/ کارگردان: علی رستمیان/ ۶ دقیقه

ده نگی بی ده نگی/ کارگردان: ارسلان امینی/ ۶ دقیقه

اتاق/ کارگردان: محمدرضا حسینیان/ ۶ دقیقه

گژدین/ کارگردان: سجاد بیگی‌پور/ ۶ دقیقه

گاردن/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ ۷ دقیقه

آبسترکت/ کارگردان: پدرام حبیب‌پیران/ ۷ دقیقه

منگی/ کارگردان: امید مهدوی/ ۷ دقیقه

مورچه‌ها/ کارگردان: شقایق مجیدی/ ۸ دقیقه

ابطال ادواری/ کارگردان: محمد حسام سیف، محمد حسین سیف/ ۸ دقیقه

جای خالی/ کارگردان: امیر صدقی/ ۸ دقیقه

به هیچکس نگو کجایی/ کارگردان: میلاد رضایی، شهریار مرادی/ ۹ دقیقه

پاس/ کارگردان: الیکا عبدالهی/ ۱۰ دقیقه

تله/ کارگردان: شیرین اخلاصی/ ۱۰ دقیقه

یک مسافر/ کارگردان: امیررضا طاهروردی/ ۱۰ دقیقه

شهروند/ کارگردان: محمدامین عباسی/ ۱۰ دقیقه

سلول های اجتناب ناپذیر/ کارگردان: سپیده خیرخواه/ ۱۲ دقیقه

روتنبرگ/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۱۲ دقیقه

طارونه/ کارگردان: مهران میرزایی/ ۱۲ دقیقه

خانه ای برای فراموشی/ کارگردان: کامران باقرزاده، صالح صحراگرد/ ۱۲ دقیقه

مرگ تدریجی/ کارگردان: آمین صحرایی/ ۱۲ دقیقه

تیکن/ کارگردان: مصطفی فراهانی/ ۱۲ دقیقه

ناهید/ کارگردان: صمد علیزاده/ ۱۴ دقیقه

قاتل/ کارگردان: محمدرضا غلامان/ ۱۴ دقیقه

شبی‌درپایان‌تابستان/ کارگردان: حسن مهاجر/ ۱۴ دقیقه

عدن/ کارگردان: شایان ابراهیمی/ ۱۴ دقیقه

واحد شش/ کارگردان: علی افشاری/ ۱۴ دقیقه

اتاق بازجویی: نقیضه/ کارگردان: مهدی فلاحتی/ ۱۴ دقیقه

در خود مانده/ کارگردان: امیرحسین سرمدی/ ۱۵ دقیقه

تاسیان/ کارگردان: الهام احمدی/ ۱۵ دقیقه

او که اهلی نشد/ کارگردان: صالح کاشفی/ ۱۵ دقیقه

کولاژ/ کارگردان: صادق اسحاقی/ ۱۵ دقیقه

من خواب‌های مادرم را می‌بینم/ کارگردان: حجت غلامی/ ۱۶ دقیقه

سونا/ کارگردان: مریم مهدیه/ ۱۶ دقیقه

عوارض جانبی/ کارگردان: شقایق زنده‌دل/ ۱۶ دقیقه

شوفر/ کارگردان: رضا نجاتی/ ۱۶ دقیقه

مادر برفی/ کارگردان: مرجان خسروی/ ۱۶ دقیقه

فیس‌بوک/ کارگردان: محمدجواد گرزین/ ۱۷ دقیقه

گرگ/ کارگردان: مهدی خاوری/ ۱۹ دقیقه

منفی ۹۰/ کارگردان: فرید حاجی/ ۲۰ دقیقه

باد در برگ‌های آبی زیتون/ کارگردان: آرمین بهارلویی/ ۲۰ دقیقه

وایتسک/ کارگردان: امیر اخوان/ ۲۰ دقیقه

آتامان/ کارگردان: احسان عباس‌زاده/ ۲۳ دقیقه

کاغذکاهی/ کارگردان: مهرداد خاکی/ ۲۳ دقیقه

شیپور/ کارگردان: محمد رضا سیف، ابوذرمرجانی/ ۲۶ دقیقه

تروکسلر/ کارگردان: مسعود جوادزاده/ ۲۷ دقیقه

مک دونالدز تقدیم می‌کند/ کارگردان: توحید ابراهیمی/ ۲۹ دقیقه

سمفونی سکوت/ کارگردان: علی صبوری/ ۳۸ دقیقه

سیاه مشق/ کارگردان: امیر اخوان/ ۵۴ دقیقه

توجه: از آنجایی‌که نمایش فیلم‌ها به‌ ترتیب مدت زمان فیلم نخواهد بود و نیز با توجه به آموزشی بودن جلسه نمایش فیلم‌های مسابقه که با حضور داوران است حضور تمامی فیلم‌سازان از ساعت ۱۰ تا ۱۸  توصیه می‌شود.

یکشنبه یازدهم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

نجوای زیر آب/ کارگردان: شاهرخ صدق روحی/ ۱۳ دقیقه

قهوه فرانسه/ کارگردان: گلزار فرزانه/ ۹ دقیقه

ژونه/ کارگردان: رخشاد نورده/ ۷۵ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

رآی/ کارگردان: سپیده برنجی/ ۱۳ دقیقه

مات/ کارگردان: سمیرا حضرتی/ ۸ دقیقه

بازی/ کارگردان: علی گیتی‌نورد/ ۱۳ دقیقه

مسافرفوکوشیما/ کارگردان: معصومه نورمحمدی/ ۵۱ دقیقه

دوشنبه دوازدهم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

یازده ضربه/ کارگردان: نظام حقی آبی/ ۱۹ دقیقه

منهای یک/ کارگردان: مونا محمدیاری/ ۱۱ دقیقه

پایان بسته/ کارگردان: مرجان نعمت طاوسی/ ۲۲ دقیقه

سوم شخص مفرد/ کارگردان: نگار عباس پور/ ۱۵ دقیقه

چندشنبه، چندم ماه…/ کارگردان: مجید خانلری‌مقدم/ ۲۵ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

آنکادر/ کارگردان: مرتضی میرمنتظمی/ ۱۷ دقیقه

او یا او/ کارگردان: حدیث جان‌بزرگی/ ۱۱ دقیقه

نوازنده/ کارگردان: محسن مهری‌دروی/ ۱۹ دقیقه

وُرد/ کارگردان: محمد سلیمی‌راد/ ۱۴ دقیقه

شوتی/ کارگردان: محمد سلیمی‌راد/ ۲۹ دقیقه

سه‌شنبه سیزدهم اسفندماه ۱۳۹۸          

سئانس اول/ ساعت ۱۶

سندروم یک سالگی/ کارگردان: الیاس صنعتی/ ۲۱ دقیقه

پلک/ کارگردان: محمد جواد لشگری/ ۳۰ دقیقه

جمع جزئیات/ کارگردان: محمد حسنی/ ۱۴ دقیقه

دشنام پست آفرینش/ کارگردان: شاهین علیخان پور/ ۳۰ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

نمایش نداریم

چهارشنبه چهاردهم اسفندماه ۱۳۹۸

 متعاقبا اعلام می‌شود

پنج‌شنبه پانزدهم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

گاومیش/ کارگردان: ابراهیم اشرف پور/ ۱۷ دقیقه

جایی در میان گاوها/ کارگردان: محمد علی حسینی، حسین فلاح‌آبادی/ ۱۴ دقیقه

سگ/ کارگردان: حسام صالح بیگ/ ۱۵ دقیقه

روزهای سگی در دره دالتون/ کارگردان: مهدی نادری/ ۶۵ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

ئاکام/ کارگردان: حسین میرزامحمدی/ ۱۶ دقیقه

بوق ممتد/ کارگردان: قصیده گلمکانی/ ۸ دقیقه

کلاف/ کارگردان: ملیحه غلامزاده/ ۷ دقیقه

پروانه/ کارگردان: بهمن کیارستمی/ ۶۵ دقیقه

جمعه شانزدهم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

هفته شانزدهم/ کارگردان: هاشم جهرمی/ ۲۵ دقیقه

شاد بازی کن بازیگر/ کارگردان: سعید موذنی/ ۱۲ دقیقه

بی آب و نان… بیابان/ کارگردان: مهدی گلستانیان/ ۵۲ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

در ستایش تصویر

شنبه هفدهم  اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

نیستن/ کارگردان: علی میانجی/ ۱۵ دقیقه

لیدی/ کارگردان: نفیسه زارع/ ۲۶ دقیقه

ورما/ کارگردان: سهیلا پورمحمدی/ ۱۱ دقیقه

بخت سپید/ کارگردان: رضا محمد پور/ ۳۰ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

احضاریه/ کارگردان: جواد حبیب پور/ ۱۲ دقیقه

نوراجان/ کارگردان: مهدی نوری/ ۳۰ دقیقه

صداها/ کارگردان: ابراهیم سعیدی نژاد/ ۱۰ دقیقه

کارواش/ کارگردان: محسن سخا/ ۳۰ دقیقه

یکشنبه هجدهم  اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

بودن/ کارگردان: بابک خرم دین/ ۲۷ دقیقه

پشت خط زرد/ کارگردان: جواد حبیب پور/ ۲۲ دقیقه

اسفوماتو/ کارگردان: امیرعلی میردریکوند/ ۳۰ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

بایداق/ کارگردان: محمد هادی اسفندیاری/ ۱۷ دقیقه

اوچی/ کارگردان: محمد هادی اسفندیاری/ ۱۴ دقیقه

آمبیانس/ کارگردان: علی خطیبی/ ۶۰ دقیقه

دوشنبه نوزدهم  اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

ساس/ کارگردان: پوریا اوسطی/ ۲۰ دقیقه

دیگری/ کارگردان: سامان حسین پور و آکو زندکریمی/ ۲۴ دقیقه

فقدان/ کارگردان: رامین فرزانه، پریسا صدای آذر/ ۲۲ دقیقه

صادره از فسا/ کارگردان: یاسمن باغبان/ ۲۶ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

میرا/ کارگردان: نگار حمیدی/ ۷ دقیقه

سشوار/ کارگردان: نادر خالدیان/ ۵ دقیقه

با زبان بی‌زبانی/ کارگردان: جواد حبیب‌پور/ ۲ دقیقه

آقای امینی/ کارگردان: سعید سپهری کیان/ ۵ دقیقه

باراما/ کارگردان: محمد مستوفی/ ۳ دقیقه

رویای شیرین/ کارگردان: شهیره فروغی/ ۲ دقیقه

برگی در سینه ام تاپ تاپ می‌کند/ کارگردان: افشین شاهرودی/ ۱ دقیقه

لازم نیست منتظر بمانید/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۲ دقیقه

نان و آتش/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۱ دقیقه

سلاخ/ کارگردان: رسول ایرانژاد/ ۷ دقیقه

بلند همتان/ کارگردان: مهدی نیکنام/ ۳ دقیقه

پژواک/ کارگردان: برزان رستمی/ ۷ دقیقه

گورها هم می‌میرند/ کارگردان: شاهرخ صدق روحی/ ۲ دقیقه

هزار و دو شب/ کارگردان: فراز حبیب اللهیان/ ۳ دقیقه

کارت ویزیت/ کارگردان: امیر کفاشی/ ۵ دقیقه

سایکوپت/ کارگردان: محمدرضا بندی خلف/ ۳ دقیقه

بی هم/ کارگردان: فرشاد شهلایی/ ۵ دقیقه

کیف پول/ کارگردان: فاطمه نوفلی/ ۱ دقیقه

سنگ های سپید/ کارگردان: فاطمه حسنی/ ۶ دقیقه

فرایند بی ارادگی/ کارگردان: سجاد داغستانی/ ۲ دقیقه

صحنه‌ی تاریخ/ کارگردان: سهند سرحدی/ ۶ دقیقه

غرقاب/ کارگردان: مسلم آقاکوچک زاده/ ۲ دقیقه

بیدهای سرکش/ کارگردان: بابک دقیقی/ ۷ دقیقه

هفت سین کاغذی/ کارگردان: اردلان دارآفرین/ ۲ دقیقه

هنوز زندگی/ کارگردان: میر کیان روشن نیا/ ۳ دقیقه

لَختی/ کارگردان: رویا پارسا/ ۷ دقیقه

سه‌شنبه بیستم  اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

من باید پرواز کنم/ کارگردان: غزاله رضوی/ ۲۵ دقیقه

تزئینات گربه ای/ کارگردان: نگار حسن زاده/ ۱۰ دقیقه

بهمن کوتاه/ کارگردان: علی شیرخانی/ ۲۷ دقیقه

خونه ما/ کارگردان: سام سلیمانی، ایمان حمیدی/ ۲۹ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

نمایش نداریم

چهارشنبه بیست و یکم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

نمایش نداریم

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

نمایش نداریم

پنج‌شنبه بیست و دوم اسفندماه ۱۳۹۸

سئانس اول/ ساعت ۱۶

پنهان/ کارگردان: شیرین برق نورد/ ۲۷ دقیقه

فصل شکار/ کارگردان: آرمین یوسف زاده/ ۹ دقیقه

قصه دختران فروغ/ کارگردان: خاطره حناچی/ ۷۱ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

چشم‌های آبی دریا/ کارگردان: رومین محتشم/ ۱۵ دقیقه

شنل/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ ۱۰ دقیقه

فراموشخانه/ کارگردان: سهند سرحدی، فرهاد قدسی/ ۷۳ دقیقه

جمعه بیست و سوم اسفندماه ۱۳۹۸

از ساعت ۱۵ تا ۲۱

مراسم پایانی و اهدای جوایز + فیلم‌های برنده جایزه

برنامه نمایش فیلم‌های بخش ویژه «چهل سال تهران» و جشنواره جشنواره‌ها در تالار ناصری متعاقبا اعلام می‌شود.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها