تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 168701

مدیران و نمایندگان پلتفرم‌های VOD، در جلساتی متعدد با دبیر انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین دیدار کردند.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین، محمدمهدی عسگرپور، دبیر انجمن، با هدف آشنایی با جزئیات فعالیت‌های پلتفرم‌های مختلف عضو و همچنین صحبت درباره برنامه‌های پیش روی انجمن در جلساتی با حضور مدیران و نمایندگان پلتفرم‌های مختلف شرکت کرد.

دغدغه‌های مدیران و نمایندگان پلتفرم‌ها در زمینه مدیریت مجموعه خود از مهمترین موضوعاتی بود که در این جلسات مطرح شد، دو سرفصل عمده‌ی این دغدغه‌ها را می‌توان مسائل مرتبط با ساترا و بحث ترافیک‌های اینترنتی دانست. هرچند هر پلتفرم نیز، به فراخور زمینه فعالیت با مشکلاتی همچون بحث کپی‌رایت، موضوع مالیات، دشواری همکاری با مجموعه‌های خارجی و نکاتی از این دست مواجه است.

عسگرپور در این جلسات با تاکید به لزوم ایجاد همیت و همراهی در میان اعضای صنوف یادآور شد گذر از مشکلاتی که هر یک از اعضا در بخشی با آن مواجه‌اند، می‌تواند به واسطه صنفی قوی میسر شود. او همچنین در جلسات ابراز امیدواری کرد که نتیجه جمع‌بندی دغدغه‌ها و مسائل مبتلابه اعضای صنف تا پایان سال اولویت و دسته‌بندی می‌شود و از سال آینده اولویت‌ها در دستور کار صنف قرار گیرد.

برخی از پلتفرم‌های شرکت‌کننده در جلسات عبارتند از: هاشور، راش فیلم، فیلما، فیلم ناب، آی‌گپ تی‌وی، لحظه‌نگار، کارتونت، اپیزود و تی‌وی سفر.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها