تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 33425

۱۶-۱۱-۲۷-۲۳۵۳۶%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b1%d9%86%da%af-%d8%b7%d8%b1%d8%a8 امیرحسین مدرس، مجری با سابقه تلویزیون، برای نخستین بار تابلوهای خوشنویسی خود را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش سینماسینما، نمایشگاه هنری با عنوان «رنگ طرب» شامل آثار امیر‌حسین مدرس، سارا عدالت‌جو و بهار بهاردوست روز جمعه ۱۲ آذر، ساعت ١۶ در گالری شماره دو فرهنگسرای نیاوران افتتاح خواهد شد.

در این نمایشگاه، ۲۵ تابلوی خوشنویسی امیرحسین مدرس، ۳۵ اثر تذهیب سارا عدالت‌جو و ۴۵ اثر پتینه روی چوب از بهار بهاردوست به نمایش گذاشته خواهد شد.

امیرحسین مدرس، مجری و خواننده سرشناس صدا و سیما در این نمایشگاه گروهی برای اولین بار آثار خوشنویسی خود را درمعرض دید عموم قرار می‌دهد.

سارا عدالت‌جو نیز که مقام سوم تذهیب بیست‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را در کارنامه خود دارد، در این نمایشگاه آثار خود را با خوشنویسی امیرحسین مدرس ارائه می‌دهد. همچنین برخی از آثار این دو هنرمند را بهار بهاردوست با پتینه‌کاری تزئین نموده است.

نمایشگاه گروهی «رنگ طرب» عصر جمعه ۱۲ آذر در فرهنگسرای نیاوران گشایش خواهد یافت و تا ۱۶ آذرماه در گالری شماره دو برای بازدید عموم برپا خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند هر روز از ساعت ١٠ الی ٢٠ و جمعه‌ها از ساعت ١۴ الی ٢٠ از این نمایشگاه بازدید کنند.

منبع: خبرآنلاین

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها