تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 38512

ماه چهره خلیلیماه چهره خلیلی با اشاره به اینکه هیچ گاه توسط مادربزرگش، پروین سلیمانی سر کاری حضور پیدا نکرده، گفت: باند بازی در سینما را هیچ گاه حمایت نمی کنم.

به گزارش سینماسینما، ماه چهره خلیلی بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت: در حال حاضر مشغول کاری نیستم و منتظر هستم تا در جشنواره فیلم فجر سه فیلمی را که به تازگی کار کرده ام، تماشا کنم. در جشنواره امسال سه فیلم دارم که به ترتیب «یادم تو را فراموش» به کارگردانی علی عطشانی ، «اشنوگل» به کارگردانی هادی حاجتمند و «نیمکت» به کارگردانی فلورا سام از جمله آثاری هستند که در جشنواره امسال با آن ها حضور پیدا می کنم.

بازیگر سریال تاریخی «در چشم باد» تصریح کرد: نقش هایی که در این سه فیلم ایفا کرده ام تفاوت های قابل ملاحظه ای با یکدیگر دارند به عنوان نمونه در فیلم «اشنوگل» نقش زنی را بازی می کنم که حدود ۳۰ سال در بازداشتگاه اشرف که مربوط به منافقین بوده حبس کشیده و این زن در جوانی یک منافق بوده است.

او همچنین اظهار کرد: حبس انفرادی طولانی مدت این زن باعث شده که همراه با بیماری های مختلفی آزاد شود که بخشی از این بیماری ها به فراموشی و مشکلات حافظه او بازمی گردد و در کنار آن یک سری بیماری های خاص هم دارد که من برای ایفای این نقش درباره انواع بیماری های مورد نظر خیلی تحقیق کردم و این نقش با توجه به اینکه خیلی چالشی بود ،‌ به سختی درآمد.

خلیلی در ادامه صحبت های خود توضیح داد: داستان فیلم «یادم تو را فراموش» از ماجرای زندگی محمد خانی الهام گرفته شده و بنده نقش همسر او را ایفا می کنم. حسین یاری ،‌ میترا حجار و مازیار فلاحی از جمله هنرمندانی هستند که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته اند.

او یادآور شد: همچنین نقشی که در فیلم سینمایی «نیمکت» ایفا کرده ام نقشی خاص است و داستان زندگی زنی را به تصویر می کشد که یک سری از رازها را در زندگی اش پنهان کرده که به مرور زمان این رازها برملا می شود.

بازیگر سریال تاریخی «کلاه پهلوی» همچنین اظهار کرد: بنده درباره چگونه کار کردن دیگر بازیگران نظری نمی دهم چرا که به هر حال همکارانم هستند اما خدا را شکر می کنم که در مورد خودم از طرف تهیه کننده یا دستیار کارگردان با من تماس گرفته شده و چنین گفته اند که ما فلان نقش را از شما دیدیم و می خواهیم در اثر ما حضور داشته باشید و همین برایم باعث افتخار است که به واسطه کارهایی که انجام داده ام، سرکار می روم .

ماه چهره خلیلی

بازیگر سریال «مختارنامه» همچنین یادآور شد: اطلاع دارم که برخی از کارهایی که انجام می شود با توجه به باندبازی های موجود در سینما صورت می گیرد و یکسری افراد به شکل گروهی سر کار حاضر می شوند مانند اینکه گروهی که سر یک کار با هم هستند سر کار بعدی هم با یکدیگر حضور پیدا می کنند.

این بازیگر عرصه تلویزیون و سینما همچنین گفت: البته موضوع کار کردن به واسطه روابط موجود در سینما نه تنها در مورد بازیگران بلکه در مورد فیلمبردار، گریمور و یا عوامل دیگر هم صدق می کند. به ندرت پیش می آید که عوامل تکراری در یک اثر موفق باشند و من هیچ وقت چنین سینمایی را حمایت نمی کنم و در مواردی که می دانم در یک اثر بازیگری حضور دارد که برای ایفای نقشش پول پرداخت کرده یا فلان فرد به واسطه شخص دیگری در آن اثر حاضر شده، به هیچ عنوان در آن فیلم حضور پیدا نمی کنم چرا که اینگونه فقط حرص می خورم.

بازیگر فیلم سینمایی «مرگ کسب و کار من است» در بخش دیگری از صحبت های خود توضیح داد: با اینکه مادربزرگ من، زنده یاد پروین سلیمانی خود بازیگر بود اما من هیچ وقت توسط او سر کار نرفتم چرا که چنین روندی را قبول ندارم. من توسط مادربزرگم به آقای قادری معرفی شدم برای اینکه سر کار ایشان بروم و عکس و امضا بگیرم که در ادامه این موضوع، ماجرای بازیگری من اتفاق افتاد اما چنین بحثی که مادربزرگم بخواهد برای بازی من پادرمیانی کند، هیچ گاه اتفاق نیفتاد.

او همچنین تصریح کرد: به عقیده من کار کردن به واسطه وجود یکسری افراد خاص که به عنوان واسطه قرار می گیرند هیچ گاه به دل بازیگر نمی نشیند البته این عقیده من است.

این بازیگر با اشاره به حضورش در مجموعه تلویزیونی «دورهمی» و بازخوردهایی که پس از پخش این برنامه دریافت کرده، گفت: پس از پخش مجموعه تلویزیونی «دورهمی» خیلی غافلگیر و خوشحال شدم چرا که فکر نمی کردم تا این اندازه بازخوردهای خوبی داشته باشد.

او ادامه داد: با توجه به اینکه ضبط آن قسمت از برنامه «دورهمی» مربوط به چند وقت قبل بود و چندان به خاطر نداشتم که چه مطالبی در آن برنامه بیان شد، اما پخش برنامه بسیار مورد استقبال قرار گرفت و نظراتی که در صفحه های شخصی خود دریافت کردم بسیار مثبت بود.

خلیلی همچنین یادآور شد: از طریق برخی شبکه های مجازی می توان متوجه نوع افکار افراد شد و با وجود اینکه ۹۵ درصد نظراتی که دریافت کردم مثبت بود اما چیزی حدود ۵ درصد از نظرات به گونه ای بود که گویی اصلا متوجه نشده بودند که من چه مطلبی را در برنامه بیان کرده ام. فکر می کنم موضوعاتی مانند چگونگی برداشت یک فرد از صحبت های فرد دیگر در یک برنامه، به شعور خود آن فرد بر می گردد و بازخوردها در صورت متوجه نشدن موضوع مشکل من نیست که بخواهم چیزی را برای آن درصد مطلوب از افراد توضیح دهم و یا موضوعی را تصحیح کنم.

ماه چهره خلیلی گفت: در مدت زمان جمعه تا الان که از پخش برنامه «دورهمی» می گذرد، حدود ۷ تا ۸ پیشنهاد کار داشته ام که این موضوع نشان دهنده تاثیرگذاری یک برنامه است.

منبع: میزان

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها