تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 153772

 

برنامه ماه ماه به تهیه کنندگی مسعود حسنی ویژه ماه رمضان از ساعت ۱۸ تا ۲۱ از رادیو سلامت پخش می شود و شامل آیتم های مرز باریک، ضمیر روشن و … است.

به گزارش سینماسینما، مسعود حسنی، تهیه کننده برنامه ماه ماه در این باره توضیح داد: این برنامه با محوریت ماه رمضان به مدت سه ساعت هر روز پخش می شود. البته پخش برنامه از روز سه شنبه ۲۴ فروردین ماه آغاز خواهد شد. برنامه شامل دو بخش است. یک بخش با محوریت برنامه های عصرگاهی، شاداب و پر انرژی می رویم و بخش دوم با محوریت افطار و اذان پخش می شود.

وی ادامه داد: برنامه با دو مجری روانه آنتن می شود. ۱۵ روز اول را سیما رستگاران و سعید بارانی و ۱۵ روز دوم را علی الله دانه و زهرا عزیری اجرا می کنند. برنامه شامل بخش های متنوع همچون نمایش، گزارش، کارشناسی و … است. در آیتم مرز باریک به موضوع حق الناس می پردازیم. در آیتم دام عشق به افرادی می پردازیم که بر اثر یک اتفاق خاص به خدا نزدیک شده اند.

این تهیه کننده اشاره کرد: در آیتم ضمیر روشن به ذهن و آگاهی ذهن خواهیم پرداخت. آیتم قرآن گرام اختصاص به معرفی سایت های قرآنی دارد که بخشی بسیار متفاوت برای شنوندگان خواهد بود. برنامه به مدت سه ساعت از ساعت ۱۸ تا ۲۱ پخش می شود. همچنین پاسخگویی به مسائل شرعی، تغذیه در ماه رمضان از دیگر بخش های برنامه است. یکی از آیتم های ویژه برنامه ماه ماه با نام کرونا مچکریم پخش می شود. این آیتم به اتفاقات مثبت کرونا می پردازد، اینکه ما به واسطه این ویروس مخوف متوجه ارزش های دورهمی خانواده و با هم بودن ها شدیم.

حسنی در پایان تاکید کرد: در مجموع ما در این برنامه به سبک مهمانی های جدید در ماه رمضان با وجود کرونا می پردازیم و اینکه چطور باید رفتار کنیم تا درگیر ویروس کرونا نشویم و زنجیره انتقال ویروس را محدود کنیم. همچنین هر روز میزبان یک قاری قرآن و یکی از اعضای کادر درمان هستیم. قاری قرآن تلاوت زنده در برنامه خواهد داشت. برای قدردانی از کادر درمان هم هر روز میزبانشان هستیم. در مجموع من سه سال است که تهیه کنندگی ویژه برنامه افطار رادیو سلامت را دارم و هر سال با گروه تلاش کرده ایم تا برنامه ای متنوع و شنیدنی را روانه آنتن کنیم. امیدواریم امسال هم برای شنوندگان از شنیدن برنامه هم لذت ببرند و هم به دانش شان افزوده شود.

برچسب‌ها: ,

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها