تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 12310

بهاره رهنما که این روزها با تلویزیون همکاری می‌کند،‌ درباره اینکه آیا در شرایط فعلی تلویزیون را به سینما ترجیح می‌دهد، گفت: تلویزیون را به سینما ترجیح نمی‌دهم همان‌طور که سینما را به تلویزیون ترجیح نمی‌دهم؛ ارجحیتم با نقش متفاوت و خوب است.

به گزارش سینماسینما این بازیگر که این روزها در مجموعه تلویزیونی «غیرعلنی» که ویژه انتخابات در حال تولید است، ایفای نقش می‌کند‌، درباره‌ی حضورش در تلویزیون به خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا گفت: ارجحیتم با نقش متفاوت و خوب است. هیچ وقت فکر نمی‌کنم چون کار سینمایی است حتما باید بازی کنم؛ کماینکه در سینما هم آدم پرکاری نیستم. ابتدا برایم گروه کارگردانی و قصه اولویت دارد. به همین علت هم می‌بینید که در تئاتر پرکارم، چون در این حوزه قصه‌ها و نقش‌ها آنقدر قوی هستند که خود آن یک قلاب خوبی می‌اندازد.

وی در ادامه گفت: کار کردن در سینما و تلویزیون برایم سخت است، چون عاشق تئاتر هستم و زمانی که تئاتر از ما می‌گیرد، نظم دارد، به همین علت دیر به دیر کار تلویزیونی و سینمایی قبول می‌کنم. شاید امسال برای هشتمین بار بود که پیشنهاد بازی در تلویزیون را داشتم، اما هیچکدام را قبول نکردم ولی کار «غیرعلنی» را دوست داشتم و پذیرفتم، علت آن هم این بود که عوامل حرفه‌ای و خوبی در آن کار می‌کنند.

 

 

این بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون، درباره‌ی نقش خود در مجموعه «غیرعلنی» نیز تاکید کرد که این مجموعه یک مجموعه کمدی اجتماعی است و اصلا سیاسی نیست و گفت: نقشم در این مجموعه شیرینی‌ها و ویژگی‌هایی که مخاطب دوست دارد از من ببیند را دارد. این سریال مطلقا سریال سیاسی نیست. به نظرم طرح مساله انتخابات در آن، محملی برای موقعیت‌های کمیک است؛ یعنی یک سریال کمدی اجتماعی است و به لحاظ بازخوردهای اجتماعی، اتفاقاتی مثل انتخابات یا اتفاقات دیگری در آن شکل می‌گیرد و هیچ جناح‌بندی خاصی ندارد.

رهنما سپس یادآور شد: از همان ابتدا که می‌خواستم کار را بپذیرم، برایم مهم بود که مجموعه جناح‌بندی‌ خاصی نداشته باشد؛ به هر حال مردم طرفدار جناح‌های مختلف سیاسی هستند. هیچ‌وقت دوست ندارم در کاری بازی کنم که به لحاظ جناح‌بندی کسی را تحریک کنم یا طرفداران یک جناح را برنجانم.

رهنما همچنین با اشاره به اینکه مساله انتخابات در مجموعه «غیرعلنی» اتفاقات کمدی را ایجاد می‌کند، یادآور شد: به هر حال تیپ‌های اجتماعی مختلف و کاندیداهای مختلف در این مجموعه دیده می‌شود که باز هم دوباره به بازخورد اجتماعی این آدم‌ها پرداخته شده است.

او درباره‌ی کاراکتر خود نیز توضیح داد: نقشی که من آن را ایفا می‌کنم به جهت اینکه فرد فوق‌العاده سیاسی،‌ سیاست‌مدار و خیلی به دنبال پول و منفعت است‌، برایم جذاب بود. این شخصیت مربی و مدرس موفقیت است و کلاس‌های مدیریت برگزار می‌کند اما می‌بینیم در زندگی شخصی خودش نتوانسته از آن چیزهایی که یاد آدم‌ها می‌دهد استفاده کند و حال آمده از این آب گل‌آلود ماهی بگیرد.

رهنما شخصیتی که آن را ایفا می‌کند را منفی دانست و گفت: در روند قصه این شخصیت تاثیر جالبی دارد و حضورش کمدی خاصی را ایجاد می‌کند. من نیز این کاراکتر را دوست داشتم و آن را پذیرفتم.

 

این بازیگر در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا شخصیت‌های این مجموعه ما به ازای بیرونی دارند؟ بیان کرد: خیلی دقت شده است شخصیت‌ها در این مجموعه ما به ازای بیرونی نداشته باشند. شخصیت‌ها از تیپ‌های مختلف اجتماعی هستند که ممکن است شباهت‌هایی هم به آدم‌هایی که ما در اجتماع می‌بینیم داشته باشند، اما الگوبرداری از هیچ شخصیتی شکل نگرفته است.

بازیگر مجموعه «خوب‌،‌ بد‌، زشت» در ادامه گفت‌وگوی خود یادآور شد: پیش از اینکه یک کار چقدر کارگردانش معروف است، کارکردن با آدم‌هایی که آرامش داشته باشند، برایم اولویت دارد. همیشه می‌گویم اتاق گریم یکی از پر حرف و حدیث‌ترین اتاق‌هاست، در حالی که در این مجموعه پر آرامش‌ترین جای کار است.

بهاره رهنما در پایان گفت‌وگوی خود در پاسخ به اینکه آیا پیشنهادی برای حضور در سریال‌های نوروزی داشته است؟ گفت: در حال حاضر با یکی از کارهای نوروزی در حال صحبت هستم منتهی نکته‌ای که وجود دارد این است برای اجرای تئاتر و موسیقی قرار است سفری به خارج از ایران داشته باشم که اگر به تعویق بیفتد پیشنهاد این سریال نوروزی را می‌پذیرم.

او گفت: یک باند موسیقی به نام «نقطه‌دار» تشکیل داده‌ام که مدیر هنری و ترانه سرای تعدادی از کارها هستم و همچنین دکلمه‌ای به شکل اجرایی دارم. به همین علت ممکن است بهمن ماه سفری به کانادا داشته باشم، اما اگر سفرمان به تعویق بیفتد پیشنهاد این سریال نوروزی را می‌پذیرم.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها