تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 19110

بهرام توکلیفیلم سینمایی «برف سرخ» به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی ساخته می‌شود.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی «برف سرخ» به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و به تهیه کنندگی مسعود ردایی بزودی با انتخاب بازیگران وارد مرحله اولیه پیش تولید خواهد شد و با گزینش عوامل، طی ماه‌های آینده جلوی دوربین خواهد رفت.

این فیلم که اخیرا پروانه ساخت خود را دریافت کرده است، دومین همکاری مشترک توکلی و ردایی محسوب می‌شود که نوروز امسال سریال متفاوت «بیمار استاندارد» را به ترتیب در مقام نویسنده و تهیه‌کننده روی آنتن شبکه یک داشتند.

پیش‌بینی می‌شود نخستین نمایش این فیلم امسال در جشنواره سی‌وششم فیلم فجر باشد.

در خلاصه داستان فیلم «برف سرخ» که یک درام اجتماعی است، آمده: خورشید از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر دیگر زنده خواهد ماند. در مرکز درمانی اما، اتفاقات آن طور که در ذهن اوست پیش نمی‌روند…

بهرام توکلی ساخت فیلم‌های «من دیه گو مارادونا هستم»، «بیگانه»، «آسمان زرد کم عمق»، «اینجا بدون من»، «پرسه در مه»، «پابرهنه در بهشت» و «عقل سرخ» را در کارنامه خود دارد و این هشتمین فیلم بلند او خواهد بود.

ردایی نیز در کنار سریال «بیمار استاندارد» به کارگردانی سعید آقاخانی که نوروز امسال پخش شد و واکنش‌های متنوعی را در پی داشت، به عنوان تهیه‌کننده، فیلم‌های سینمایی «سه بیگانه» و «مالاریا» را نیز در نوبت اکران دارد. از این تهیه کننده بزودی سریال «عالیجناب» (سام قریبیان) هم در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

توکلی دو سال پیش برای ساخت «من دیه گو مارادونا هستم»،  دیپلم افتخار بهترین کارگردانی را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم «پرسه در مه» و بهترین فیلم اول برای فیلم «پابرهنه در بهشت» را نیز در کارنامه خود دارد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها