تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 155998

بهزاد فراهانی از مدت‌ها پیش در صدد ساخت فیلم «مهمانی از کارائیب» بود و ظاهرا به تازگی این فرصت برایش فراهم شده تا اولین ساخته سینمایی خود را مقابل دوربین ببرد.

به گزارش سینماسینما، بهزاد فراهانی که در تئاتر چندین و چند نمایش را با همراهی گروه تئاتر «کوچ» روی صحنه برده است، بعد از سال‌ها تجربه‌اندوزی در کارگردانی تئاتر، اولین فیلم سینمایی خود  را با عنوان «مهمانی از کارائیب» به تهیه‌کنندگی شهرام گیل‌آبادی مقابل دوربین می‌برد.

مشاور رسانه‌ای پروژه اعلام کرده است که فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» به کارگردانی بهزاد فراهانی و تهیه‌کنندگی شهرام گیل‌آبادی طی چند روز آتی مقابل دوربین می‌رود.
فراهانی فیلمنامه این اثر عاشقانه را بر اساس رمان «مهمانی از کارائیب – شبی با کاسترو» به قلم خودش نوشته است و حمیدرضا قطبی به عنوان مشاور کارگردان او را همراهی می‌کند.
جواد راهزانی مدیریت تولید این فیلم را بر عهده دارد.
در خلاصه داستان «مهمانی از کارائیب» آمده است: «خیاطی کارکشته عاشق بانویی شده که همسرش را اعدام کرده‌اند. خیاط به دلیل دلبستگی به رفاقت با دوستش، شجاعت بیان این عاشقانگی را ندارد و بانو نیز به دلیل وفاداری به شوی رفته‌اش دهان می‌بندد و دل را لجام می‌زند. این عشق پنهان داستان ناتمام بسیاری از مردان و زنان شرقی است. عشق‌هایی که سرانجامش را باید در فلسفه شرق جست…»
بازیگران و دیگر عوامل این اثر عاشقانه در خبرهای بعدی معرفی خواهند شد.

فراهانی پاییز سال گذشته هم کتاب خاطرات خود را روانه بازار کتاب کرد. او همزمان با انتشار این کتاب گفت:« برای نخستین‌بار اعلام می‌کنم که به تازگی پا را از ادبیات نمایشی فراتر گذاشته و به سمت ادبیات داستانی رفته‌ام و کتاب «پنجاه و پنج داستان کوتاه» را که شرح زندگی خودم از کودکی تا امروز است نوشته‌ام.»

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها