تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18289
سعید هاشمیسعید هاشمی درباره دلایل توقف فیلم سینمایی «سال تحویل» به کارگردانی سیاوش اسعدی توضیح داد و اعلام کرد به زودی فیلمبرداری این فیلم از سر گرفته می شود.

به گزارش سینماسینما، تهیه کننده فیلم سینمایى «سال تحویل» در نامه اى به عوامل این فیلم از وقفه اى که در فیلمبردارى به وجود آمده است، عذرخواهى کرد. سعید هاشمى در این نامه در خصوص دلایل توقف «سال تحویل» توضیحاتى داده و عنوان کرده به زودى فیلمبردارى این فیلم از سرگرفته می شود.

در متن این نامه آمده است:

«با سلام

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان برای تمامی دست اندر کاران پروژه سینمایی «سال تحویل» و تشکر به خاطر همدلی و همراهیشان تا امروز و این لحظه. متاسفانه مدتی است که به دلیل مشکلات مالی که از سوی سرمایه گذار بر پروژه «سال تحویل» وارد (تحمیل) شد! ناگزیر به تعطیلی موقت پروژه شدیم.

از این رو آسیب های جدی (زیان مادی، روحی و عاطفی) به پروژه و عوامل آن تحمیل شد که تا مشخص شدن تکالیف چاره ای جز تحمل آن را نداشتیم که از این بابت بسیار آزرده خاطر و غمگین هستم.

عبور از این بحران و موانع ممکن نبود مگر با همراهی و تلاش مجدانه ی سیاوش اسعدی عزیزم (کارگردان) که در تمامی این مراحل  برادرانه کنارم بود که لحظه ای احساس تنهایی، یاس و ناامیدی نکنم… بداند که من به بلندای ماه فکر می کنم و اینکه هیچ شب تاری نمی تواند شکوه ِ نورش را انکار کند. ما نمی دانستیم که در این مسیر طولانی و سخت تنها هستیم و به جز خدای مهربان و اراده و ایمان برای ساخت سال تحویل یاوری نداریم!

عرضم را کوتاه می کنم و در آخر به اطلاع می رسانم با پیگیری و مذاکرات انجام شده میان بنده و سرمایه گذار محترم پروژه، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع شده و با اعلام آمادگی از سوی وی (سرمایه گذار) تا چند روز آتی به طور رسمی فیلم وارد مرحله تولید می شود. ان شاالله.

مجدد از تمامی عوامل «سال تحویل» که صبوری کردند که بتوانیم فیلمی ماندگار و در خور شان مردم ایران زمین را تولید کنیم تشکر می کنم.

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید/ هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند»

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها