تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18624

انجمن مطبوعات خارجی هالیوود برنامه زمانی هفتادوچهارمین دوره جوایز سینمایی گلدن گلوب را اعلام کرد.

به گزارش سینماسینما،  نامزدهای هفتادوچهارمین دوره جوایز سینمایی گلدن گلوب روز ۱۲ دسامبر ۲۰۱۶ اعلام خواهد شد و مراسم اعطای جوایز این رویداد سینمایی نیز روز هشتم ژانویه ۲۰۱۷ در لس‌آنجلس برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، آخرین مهلت ارسال آثار در بخشی سینمایی و تلویزیونی جوایز گلدن گلوب، روز ۳۱ اکتبر ۲۰۱۶ خواهد بود و تمامی فیلم‌های متقاضی حضور در جوایز گلدن گلوب نهایتا تا تاریخ هفتم دسامبر ۲۰۱۶ فرصت اکران عمومی دارند.

همچنین اعضای انجمن مطبوعات خارجی هالیوود نیز حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۱۰ دسامبر ۲۰۱۶ فرصت دارند رای‌های خود را برای معرفی نامزدها در شاخه‌های گوناگون ارسال کنند و در نهایت نامزدهای نیز ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۲ دسامبر معرفی می‌شوند.

بر اساس اعلام نشریه هالیوودریپورتر، چهارم ژانویه ۲۰۱۷ نیز به عنوان آخرین مهلت برای ارسال رای‌های نهایی برای انتخاب برندگان این رویداد سینمایی اعلام شده است که با مراسم پایانی اعلام برندگان هفتادوچهارمین دوره این جوایز سینمایی در شاخه‌های گوناگون در تاریخ هشتم ژنویه۲۰۱۷  (۱۹ دی ماه) همراه خواهد بود.

هفتادوسومین مراسم سالانه اعطای جوایز سینمایی گلدن گلوب امسال با اعطای جایزه بهترین فیلم و کارگردانی به فیلم «بازگشته» ساخته «الخاندرو گونزالز ایناریتو» برگزار شد و «لئوناردو دی‌کاپریو» نیز برای بازی در این فیلم موفق به کسب سومین جایزه گلدن گلوب خود شد.

همچنین فیلم «مریخی» به کارگردانی «ریدلی اسکات» نیز در بخش فیلم‌های کمدی/موزیکال موفق به کسب جایزه بهترین فیلم و بازیگری مرد (مت دیمون) شد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها