تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۷:۴۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 146865

تام کروز برخی عوامل فیلم جدید «ماموریت غیرممکن ۷» را به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی کووید۱۹ به اخراج تهدید کرد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، «کروز» پس از دیدن برخی ار عوامل فیلم «ماموریت غیرممکن ۷» که فاصله اجتماعی را رعایت نکرده بودند، فریاد زد در صورت تکرار این صحنه اخراج خواهند شد.

در فایل صوتی که از کروز منتشر شده او خطاب به عوامل فیلم می‌گوید: «آنها به خاطر ما به هالیوود بازگشته اند و در حال ساخت فیلم هستند، چرا که به ما و آنچه در حال انجام آن هستیم اعتقاد دارند. من هر شب با استودیوها، کمپانی‌های فیلمسازی و تهیه کنندگان تماس تلفنی دارم و چشم آنها برای ساخت فیلمشان به ماست. هزاران شغل به ما بستگی دارد. هرگز نمی‌خواهم دوباره این موضوع تکرار شود».

«ماموریت غیرممکن ۷» اخیرا به دلیل ابتلای ۱۲ نفر از عوامل در ایتالیا به ویروس کرونا با یک وقفه در تولید مواجه شد اما از یک هفته بعد از سر گرفته شد و از دو هفته پیش نیز، ساخت این فیلم در بریتانیا پیگیری می‌شود.

در این فیلم علاوه بر «‌تام کروز»‌، «ربکا فرگوسن»، «نیکلاس هولت»، «هایلی اتول»‌،‌«شیا ویگهام»‌، «‌پام کلمنتیئف» و «هنری چرنی» نیز به ایفای نقش می‌پردازند و «کریستوفر مک کوایر» که کارگردانی دو سری پیشین «ماموریت غیرممکن»‌ یعنی «فال اوت»‌ و «ملت یاغی» را بر عهده داشت در هفتمین سری از فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» نیز به عنوان نویسنده و کارگردان حضور خواهد داشت.

«ماموریت غیرممکن ۷» قرار بود از تاریخ بیست وسوم جولای سال ۲۰۲۱ در سینماها اکران شود اما به سبب شیوع ویروس کرونا و وقفه در فیلم‌برداری، از ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ میهمان سینماهای جهان خواهد بود.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها