تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 71921

از سوی جشنواره جهانی فیلم فجر پیا‌م‌‌های تبریک جداگانه‌ای خطاب به عوامل سه فیلم «دختر»، «رویاهای دم صبح» و «دوئت» صادر شد.به گزارش سینماسینما، در جشنواره بین‌المللی انجمن فیلمسازان حرفه‌ای مالزی ماهور الوند نخستین جایزه بین المللی خود را گرفت و عنوان بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم سینمایی «دختر» ساخته رضا میرکریمی از آن خود کرد. فرهاد اصلانی نیز در همین جشنواره جایزه بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم دختر دریافت کرد.
در همین جشنواره فیلم سینمایی «دوئت» به کارگردانی نوید دانش و تهیه کنندگی احسان رسولف دیگر نماینده سینمای ایران موفق به کسب جایزه ویژه هیات داوران شد.

همچنین فیلم «دختر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «رضا میرکریمی» و مستند «رویاهای دم صبح» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «مهرداد اسکویی» به ترتیب جایزه منتقدین و جایزه مردمی بیست‌ودومین دوره فستیوال «سینمای مولف» را در رباط مراکش دریافت کردند.

متن پیام‌های‌ تبریک به شرح زیر است:

سرکار خانم ماهور الوند
جناب آقای فرهاد اصلانی
موفقیت شما برای بازی در فیلم «دختر» در جشنواره بین‌المللی انجمن فیلمسازان حرفه‌ای مالزی موجب مسرت و شادمانی است. ضمن تبریک صمیمانه به شما، امید داریم همچنان موفقیت‌هایتان استمرار یابد.

جشنواره جهانی فیلم فجر

جناب آقای نوید دانش
جناب آقای احسان رسولف

موفقیت فیلم «دوئت» در جشنواره بین‌المللی انجمن فیلمسازان حرفه‌ای مالزی مایه خوشوقتی است. سپاس که افتخار دیگری برای سینمای معتبر ایران آفریدید. به شما و تمامی عوامل این فیلم تبریک می‌گوئیم و امیدواریم موفقیت‌هایتان ادامه یابد.

جشنواره جهانی فیلم فجر

جناب آقای مهرداد اسکویی
موفقیت فیلم ارزشمند «رویاهای دم صبح» در جشنواره سینمای مولف در رباط مراکش باعث خوشحالی است. به شما و تمامی عوامل این فیلم تبریک می‌گوئیم و امیدواریم موفقیت‌هایتان استمرار یابد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها